Найсильніші юнаки Балаклійщини вдало виступили на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

В останній день Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу 2021 участь в змаганнях брали вихованці ДЮСШ Балаклійської міської ради КМСУ Олександр Рижкін та КМСУ Гвагваліа Тимур. Для хлопців це були перші змагання такого рівня.
16-ти річний КМСУ Олександр Рижкін в категорії до 83 кг розпочав змагання з оновлення власних рекордів в перших двох вправах, але через прикру помилку в останньому підході станової тяги, “подарував” призові місця суперникам, посівши четверте місце серед 10-ти найсильніших юнаків України.
Другий вихованець ДЮСШ Балаклійської міської ради, КМСУ Гвагваліа Тимур, якому декілька місяців тому виповнилося 16 років, приніс в скарбничку збірної ще чотири нагороди: бронза в присіданнях , срібло в жимі лежачи, бронза у становій тязі та третя сходинка п’єдесталу у категорії до 105 кг.
Дебют хлопців став дуже впевненим та видовищним, незважаючи на деякі помилки. Дивлячись на підняті кілограми нашими юнаками, можна з впевненістю сказати, що в 16 років, вони змогли дати гідний бій більш досвідченим, та старшим триборцям!
Вітаємо наших спортсменів!