Несподівані способи використання Кока-Коли

Coca-Cola по праву носить звання самого популярного напою в світі. Навіть незважаючи на шкідливість солодких газованих напоїв її щодня купують мільйони людей у ​​всьому світі. Причому, не всі вони використовують її за прямим призначенням. У Кока-коли є й інші способи застосування, про які далі і розповімо.

Боротьба з садовими шкідниками

Помітивши на своїй присадибній ділянці шкідників, таких як равлики або слимаки, варто купити пляшку Кока-Коли. Невелику кількість напою наливають в тарілки, які ставлять поруч з тим місцем, де був помічений шкідник. Запах Коли приверне увагу слимака, який неодмінно захоче його спробувати. До складу напою входять кислоти, які приведуть до загибелі молюска.

Очищення автомобільного скла

За допомогою напою можна швидко і ефективно очистити автомобільне скло. Зробити це можна звичайною Кока-Колою. Тільки працювати потрібно акуратно, щоб рідина не потрапила на лакофарбове покриття авто. Якщо взимку лобове скло автомобіля покрилося кіркою льоду, допоможе Coca-Cola. Невелика кількість газованої води виливається на замерзле скло. Через хвилину лід почне танути і дуже швидко він нього не залишиться і сліду.

Чистка накипу в чайнику

З часом на внутрішній поверхні чайника з’являється накип. Видалити його можна різними способами. Найчастіше господині використовують оцет, лимонну кислоту або спеціальні магазинні засоби для чищення. При цьому відчищати її найчастіше доводиться активним тертям. Процес очищення може бути швидшим і зручнішим. Для цього потрібна Coca-Cola. Газований напій наливають в чайник або інший посуд, в якому потрібно прибрати накип і ставлять на вогонь. Після закипання його зменшити до мінімуму. Під час кипіння, речовини, що входять до складу Коли, будуть поступово очищати поверхню від вапняних утворень.

Очищення деталей автомобіля

Coca-Cola можна вважати справжнім другом автомобілістів. З її допомогою можна почистити скло, видалити іржу, послабити поржавіли болти, видалити плями з обшивки і т. д. Але ще, газованим напоєм чистять підкапотний простір, диски від нагару гальмівних колодок, полірують хромовані елементи.

Очищення ювелірних прикрас

З часом ювелірні прикраси, столове срібло, старовинні монети можуть темніти і міняти свій відтінок. Повернути їм первинний зовнішній вигляд допоможе Кока-Кола. Невелика кількість напою змішується з харчовою содою. У суміш поміщається прикраса або монета. Дуже швидко з поверхні виробу віддалиться весь наліт і бруд.

Видалення жуйки з волосся

Кожен, хто хоч раз стикався з жувальною гумкою в волоссі, знає, наскільки складно її видалити. Щоб не вистригати волосся, рекомендують використовувати Кока-Колу. Газована вода дуже швидко розм’якшить жуйку до такого стану, що її легко буде відняти з допомогою гребінця.

Очищення туалету

Знайти засіб для очищення унітазу не складно. У будь-якому господарському магазині їх продають десятки видів. Всі вони містять в своєму складі поверхнево-активні речовини. Але, мало хто знає, що очистити унітаз можна легко і без хімічних компонентів. Для цього використовують Coca-Cola. Вона наноситься на забруднену поверхню і через 10-15 хвилин очищається йоржиком, після чого змивається водою.

Видалення масляних плям

На підлозі будь-якого гаража періодично можуть з’являтися масляні плями. Справитися з ними досить складно. Полегшити процес може Кола. В її складі є фосфорна кислота, яка ефективно справляється з плямами. Для цього на забруднення наливається газований напій і залишається на ніч. Вранці залишиться просто промити підлогу.