Одна з найстаріших мешканок Харківщини відсвяткувала 100-літній ювілей

Донька ювілярки розповіла про секрет довголіття мами.

В місті Південне відзначила круглу дату Лінник Антоніна Кіндратівна. Жінці виповнилось 100 років. Її донька Людмила розповіла про секрети довголіття мами.

Про це повідомляє Південна міська адміністрація, пише Дані-Інфо.

День народження жінка відзначила 13 березня. Антоніна Кіндратівна народилась 13 березня 1923 року в місті Мерефа. В 1956 році жінка переїхала у Південне, де живе і до сьогодні.

Вона все життя пропрацювала на Мереф’янському скляному заводі. Під час роботи і після виходу на пенсію жінка займала активну соціальну позицію і займалась суспільно корисною діяльністю. Більше 20 років входила  склад ради ветеранів свого міста. У жінки дуже велика родина – донька, троє онуків і двоє правнуків.

«Ми ось її день народження відзначали, вона співала, танцювала, була в хорошому гуморі. Для свого віку вона досить життєрадісна та енергійна. Вважаю, що її секрет довголіття криється в тому, що вона весь час на свіжому повітрі, на городі, хоча працювала на шкідливому підприємстві. На пенсію пішла у 45 років, відтоді постійно щось робила по господарству. Вона все життя була активною. Ось навіть весною минулого року на городі намагалася полоти полуничку, на місці їй й досі не сидиться», – розповіла медіа «Слобідський край» Людмила Нарижна.