Оренда складських приміщень

Останні кілька років популярною стала послуга оренди складського приміщення у різних містах України серед представників середнього та малого бізнесу. Оренда складу в Києві дозволяє вирішити проблему зі зберіганням товарів, адже не всі підприємці можуть вкласти кошти в облаштування спеціального місця для зберігання продукції, що поставляється на український ринок.

Особливості оренди складських приміщень в Україні

  • Перед тим, як орендувати приміщення, необхідно звернути увагу на політику ціноутворення. Найчастіше у разі встановлення довгострокового співробітництва можна отримати приємні бонуси у вигляді додаткового простору або знижки на тривале зберігання товарів.
  • У багатьох випадках наявність договору оренди між власником складського приміщення та орендарів є простим способом уникнути труднощів при отриманні компенсації за пошкодження товару тощо. І у разі виникнення форс-мажорних ситуацій можна повністю покластися на умови договору, де передбачено відповідальність за невиконання договірних чи інших зобов’язань однієї із сторін.
  • При виборі складського приміщення необхідно визначитися з тим, яка площа знадобиться для зберігання товарів, умови зберігання. Адже вибір складського приміщення залежить від цілей орендаря. Складські приміщення можуть знадобитися для реалізації виробничих цілей або зберігання габаритних вантажів. Інша специфіка складських приміщень, призначених для резервного або роздрібного зберігання. Перш ніж зупинитися на одному зі складських приміщень, краще відразу окреслити цільове призначення складського приміщення.
  • Не останнім критерієм вибору складського приміщення є тип конструкції, оскільки представлені як відкриті, напівзакриті та повністю закриті приміщення. Вплинути на вибір складського приміщення може і фактор сезонності, адже від цього залежить збереження та цілісність товару.
  • Зберігати товари можна в універсальному режимі, але найчастіше орендарі вимагають складських приміщень для зберігання товарів у змішаному або спеціалізованому режимі.
  • Іноді для тривалого зберігання товарів може знадобитися спеціальне обладнання, надання якого лягає на плечі власників складського приміщення чи орендаря. Наявність спеціалізованого обладнання може вплинути на остаточну вартість, якщо не є частиною складського приміщення, наданого в оренду.