Перевірок працездатності сирен у Харківській області не планується

Харківська міська рада повідомила, що перевірок працездатності систем сповіщення найближчим часом не планується. Якщо ви почуєте сигнал сирени, ця тривога не навчальна і необхідно прямувати до найближчого сховища або укриття.

За повідомленням від диспетчерської служби Харкова “15-62”, активація системи централізованого сповіщення означає сигнал “Увага всім!”. У випадку увімкнення сирени слід діяти згідно з правилами евакуації населення. Про це повідомляють профільні Департаменти цивільного захисту Харківської облдержадміністрації та міської ради Харкова.

Заздалегідь дізнайтесь про найближче місце укриття, щоб не втрачати час в екстренній ситуації. Інформацію щодо адреси укриттів та сховищ ви можете знайти за посиланнями вище.

Нагадуємо, що у випадку подачі звукового сигналу сиреною, в першу чергу слід увімкнути засіб передачі місцевої інформації, в саме радіо. Якщо ви не маєте доступу до радіо, зверніться до сусідів. Також важливо вимкнути подачу газу та водопостачання у будинку та взяти документи і речі першої необхідності перед виходом.

За інформацією від Олега Синегубова, тривога о 14:30 сьогодні по Харківській області наразі була останньою перевіркою. Всі наступні сигнали варто сприймати як справжні.