Петиція про скасування військового обліку для жінок вже набрала 33 тисячі голосів

В Україні була створена петиція щодо скасування наказу Міністерства оборони про розширення переліку спеціальностей жінок, які мають стати на військовий облік. На сайті президента вона набрала 33 201 голосів.

Тому петицію зараз має розглянути президент Володимир Зеленський. Її було подано 23 грудня і всі необхідні підписи було зібрано за декілька днів. 

Зазначимо, що петицію має назву “Знущання над жінками! Не повинні всі жінки, які мають спеціальність чи професію, бути військовозобов’язаними”. Її ініціювала Яна Рашевченко.

Начебто змінився лише перелік, але, згідно з ним, майже всі жінки нашої держави повинні бути військовозобов’язаними. Це неподобство! Жодного суспільного обговорення. Жодних підготовчих заходів. Жодного перехідного періоду та роз’яснень щодо механізму реалізації,  — мовиться у петиції.

Варто зауважити, що відповіді президента ще немає. Відповідно до законодавства, протягом 3 робочих днів Офіс президента має повідомити про початок розгляду. Після цього у президента буде 10 днів, щоб розглянути петицію.