Пластиковий стакан з купольною кришкою для закладів на виніс

Купольні стакани – справжній тренд серед широких мереж швидкого харчування, які працюють на винос. Зручність такого одноразового посуду полягає в тому, що він зазвичай досить легкий, добре поміщається в руці і не обмежуватиме руху при ходьбі. Стрімкий ритм життя сучасної людини передбачає перекушування та вживання напоїв на ходу, і найзручнішим у цьому випадку є пластикові стаканчики.

Пластикові стаканчики та їх застосування

Для різних типів продукції підходять різні купольні стакани. Соки, газовані напої, смузі, чай, кава продають найчастіше в пластикових стаканах з кришкою , в якій зверху є отвір для трубочки. Це дозволяє легше дозувати кількість випитого. Навпаки, салати, морозиво, десерти та інші кондитерські вироби продають навинос із кришкою, що щільно прилягає, без отворів. Це дозволяє довше зберегти продукти, не даючи волозі та повітрю впливати на їх якості, запобігаючи гниття та обвітрюванню.

Щільна кришка дозволить легко транспортувати продукцію і не боятися, що вміст пошкодиться або розіллється в процесі. Тому, взявши напій у кав’ярні та вирушивши на тривалу пішу прогулянку, можна будь-якої миті сховати стаканчик у рюкзак та йти далі. За допомогою такого посуду вдасться організувати заміський захід, похід, презентацію продукції на відкритому повітрі.

Причини, що пояснюють популярність пластикових стаканчиків

Стакани ПЕТ відмінно підходять для зберігання та транспортування продуктів харчування, компоненти у складі не мають властивостей, здатних нашкодити здоров’ю людини. Матеріал може зберігати початкову температуру напою або продукту. Пластиковий стакан з кришкою не піддається деформації під впливом низьких або високих температур, тому в них можна подавати гарячу каву, так і холодний сік. Позитивним аспектом також можна вважати можливість розігріти в мікрохвильовій печі остиглий напій, не переливаючи його в іншу тару. Винятком є напої з вмістом алкоголю, розігрівати їх у пластиковому стаканчику не можна. Серед переваг можна назвати економічну доцільність такої продукції. Вона пояснюється кількома факторами

  • невисока вартість готової продукції. Процес виготовлення стаканів ПЕТ не складний, матеріал дешевий і кінцевий продукт виходить недорогим;
  • універсальний матеріал, здатний витримати різні умови. Завдяки цьому не доведеться створювати додаткових умов для перевезення такої продукції, що дозволить значно заощадити кошти;
  • можливість використовувати пластикові стаканчики як додаткову рекламу. На них можна завдати логотип, слоган або картинку бренду. Це дозволить підвищити впізнаваність компанії у споживачів, які щоразу при купівлі напою на виніс будуть бачити картинку на склянці. Це змусить їх повернутися до конкретної кав’ярні/ресторану ще багато разів.

Замовити купольні стакани з різними типами кришок можна в інтернет-магазині Optipak. Компанія займається оптовим продажем пластикової продукції для мереж швидкого харчування, ресторанів та кав’ярень. Діють спеціальні пропозиції для постійних клієнтів. Замовити можна на сайті, у спеціальному розділі, або зв’язавшись з менеджерами по телефону або електронною поштою. Компанія займається оптовим продажем купольних стаканів, мінімальна кількість замовлення – 1000 шт. Доставка здійснюється по всій Україні будь-якою зручною для клієнта компанією-перевізником. Можлива оплата готівкою та переказом на розрахунковий рахунок.