Подарунки для балаклійських футболістів

Футбол – це найулюбленіша гра мільйонів. Для багатьох – це просто цікавий вид спорту, а для вихованців футбольного гуртка КП БРР ДЮСОК «Вимпел» – це хобі, якому вони присвячують більшу частину свого вільного часу.

Під керівництвом свого тренера Срібного Василя Максимовича, діти наполегливо тренуються, регулярно приймають участь у різноманітних змаганнях та мріють стати справжніми зірками футболу. Але, виявляється у дітей відсутнє найнеобхідніше – форма.

З проханням допомогти юним футболістам звернулися в соціальних мережах батьки вихованців гуртка. Це звернення побачили депутати Балаклійської міської ради від партії Опозиційна платформа – За життя Ольга Гречкіна та Сергій Скрипник. Щоб діти, які представляють балаклійську громаду, мали достойний вигляд на змаганнях, вони вирішили зробити їм подарунок до Дня захисту дітей та придбати комплект спортивної форми для команди.

На зустрічі з маленькими спортсменами, депутати побажали їм майбутніх перемог та наполегливості в досягненні власних цілей.