Поради від експертів: як підібрати дитячі кросівки для тенісу

Якщо дитина займається спортом, то треба надати їй правильну екіпіровку. Не можна допустити, щоб незручні речі відбили прагнення розвиватися фізично та вчитися отримувати задоволення від активного відпочинку. Обов’язково зручним повинне бути взуття. Особливо якщо справа стосується тенісу, як і інших видів спорту, в яких існує велике навантаження на ноги.

Відповідні моделі спортивного взуття можна роздивитися і замовити на сайті дилера https://tennismag.com.ua/catalog/detskie-krossovki/. На ньому можна придбати моделі:

  • багатьох світових брендів – каталозі представлені дитячі тенісні кросівки від Adidas, Lotto, Yonex, Babolat, Nike та інших;
  • в розмірах для дітей будь-якого віку – в наявності моделі від 27 розміру, що відповідає 3-4 рокам;
  • різні за кольорами та іншим оформленням – знайдуться кросівки під будь-який спортивний костюм.

Наразі теніс – це один з улюбленіших видів спорту у молоді. Тим паче що на тренування допускаються хлопчики та дівчатка з 3 років.

Багато батьків задаються питанням, як підібрати дитячі кросівки для тенісу. Якщо стисло, то відповідь доволі проста: треба купувати тенісне взуття якісне.

Якщо ж відповідати більш докладніше, то краще прислухатися до експертів. Знайти таких легко за телефонами на сайті TennisMag.com.ua. 

Фактори вибору тенісних дитячих кросівок

Кожен менеджер інтернет-магазину знає, на що звернути увагу, щоб дитині було зручно рухатися під час гри в теніс. Основних рекомендацій небагато, але важливо їх дотримуватися. Від того, наскільки правильні купити дитячі тенісні кросівки на сайті https://tennismag.com.ua/, буде залежати здоров’я дитини.

  1. Підошва. Повинна бути достатньо гнучкою, щоб стопа могла приймати будь-яке положення. При цьому вона повинна бути достатньо щільною, щоб малий спортсмен не відчував кожен камінець, який випадково занесе вітром на спортмайданчик.
  2. Устілка. Має бути анатомічної форми з обов’язковим супінатором. Він буде підтримувати підйом, та не дасть розірватися фасції при надмірних навантаженнях.
  3. Матеріал. Дитячі кросівки для тенісу повинні бути з натуральної шкіри. Можуть бути варіації обробки: нубук, замша. Для літнього варіанту допускаються текстильні вставки, сіточки. 

Обов’язково треба звертати увагу на розмір. В ідеалі купити дитячі тенісні кросівки з запасом по устілці 0,7 см. Це буде запобігати стисканню стопи взуттям при її напруженні.

Менеджер інтернет-магазину TennisMag.com.ua порадить звернути увагу й на покриття, на якому буде бігти дитина. Для вулиці та спортивного залу потрібні різні типи протектору.

Будь-яке питання не залишиться без відповіді, якщо задавати його експертам компанії TennisMag. До того ж на сайті можна придбати виключно оригінальні моделі брендів, а не копії.