Портативні електростанції відомих брендів вже в Україні

Наразі доволі складні умови в нашій державі з електропостачанням. І кожен задається питанням, як отримати світло, підтримувати низьку температуру у морозильній камері, навчатися чи працювати. І відповідь вже чекає на нас у новітніх технологіях. Якщо перейти за посиланням https://sun-energy.com.ua/bezperebiyne-zhyvlenya/portatyvni-elektrostantsiyi/, то можна обрати портативну електростанцію. Вона допоможе забути, що таке нескінченні години темряви та зробити життя своєї сім’ї максимально наближеним до норми в ці важкі часи для України.

Компанія «Правильне Електроживлення» працює з 2012 року. Весь час відслідковує прогресивні та екологічні системи енергопостачання. Саме тому сьогодні може запропонувати вихід з темряви за допомогою електростанцій, які не потребують обов’язкового під’єднання до централізованої електромережі.

Портативні електростанції можуть живитися:

  • від автомобільного прикурювача;
  • від сонячних панелей;
  • від побутової мережі.

Завдяки тому, що в них встановлені літієві акумулятори, заряджається пристрій швидко. А от розряджається повільно та не втрачає заряду, коли ним не користуються.

На сайті sun-energy можна купити портативну електростанцію від відомих брендів: Zendure, EcoFlow, Jackery, BLUETTI та інших. Всі виробники дотримуються сертифікації своєї продукції, що підтверджує її безпечність для використання людиною. Звичайно ж, з дотриманням умов, які зазначені в паспорті приладу.

Як вибрати відповідну до своїх потреб портативну електростанцію

Якщо обирати на сайті sun-energy, то можна зупинитися на приладі будь-якого виробника. Всі вони давно відомі та надійні. А от на що потрібно звернути увагу, так це на параметри портативної електростанції. І перш за все на ємність встановлених у пристрій літієвих акумуляторів.

Щоб можна було вільно заряджати не тільки гаджети, але й підтримувати роботу побутових приладів, потрібно орієнтуватися в тому, скільки вони потребують енергії. І обирати портативну станцію з відповідним показником.

На сайті є моделі, які будуть давати заряд смартфону чи ноуту. Але є й такі, що можна усі прилади будинку увімкнути. Тобто обрати станцію можна від ємності 300 Вт до 3000 Вт.

Інші критерії відбору більше стосуються зручності. Мається на увазі, скільки портів є у портативній станції, скільки важить, чи є якісь додаткові функції, за яких умов може працювати на вулиці тощо.

Щоб вибір був відповідний до своїх потреб, можна звернутися до менеджера компанії «Правильне Електроживлення». Кожен працівник є експертом і швидко допоможе визначитися за можливостями приладу та вартістю.