Посадовці “Балаклійського водоканалу” попалися на махінації з комунальною технікою

У Харківській області правоохоронці викрили оборудку на закупівлі спецтехніки для комунальних підприємств. Про це повідомляє прес-центр Управління СБУ в Харківській області.

За даними прес-центру, СБУ викрила схему розкрадання бюджетних грошей, виділених на закупівлю імпортної техніки для одного з комунальних підприємств Харківської області. За даними слідства, керівництво місцевої комерційної структури організувало механізм привласнення бюджетних грошей на постачанні техніки для комунальних служб.

Організатори оборудки штучно завищували вартість відповідної продукції, а одержану “різницю” виводили у тінь. Для реалізації схеми її організатори вносили недостовірні відомості до тендерної та звітної документації. За матеріалами СБУ, директору фірми повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

У свою чергу Харківська обласна прокуратура повідомила, що 16 серпня директору ТОВ за фактом розтрати 400 тис. грн повідомили про підозру (ч. 4 ст. 191 КК України).

Встановлено, що у березні 2019 року між товариством з обмеженою відповідальністю, що спеціалізується на продажі сільськогосподарської та будівельної техніки, та комунальним підприємством “Балаклійський водоканал” укладено договір поставки екскаватора-навантажувача на суму майже 2,5 млн грн. Директор філії підприємства увійшов у змову з посадовими особами комунального підприємства задля подальшого укладення договору за ціною майже на 400 тис. грн більше за ринкову.

Наразі вирішується питання про повідомлення про підозру посадовим особам комунального підприємства “Балаклійський водоканал”.