Правила вибору жіночих аксесуарів

Роблячи свій образ неповторним, кожна жінка має використати весь арсенал можливостей. До них відносяться стильний одяг, відповідні макіяж та зачіска і, звичайно ж, грамотно підібрані жіночі аксесуари. Саме вони надають вашому образу оригінальності та індивідуальності. Однак слід пам’ятати, що якщо їх підібрати неправильно, ваш образ буде зіпсований. Тому так важливо вміти підібрати такі аксесуари як жіночі рукавички, брошку, браслети жіночі, сумочку, хустку та багато іншого. Давайте докладніше зупинимося на виборі деяких із них.

Вибираємо жіночі рукавички

Цей предмет жіночого гардеробу вже не одну сотню років, вірно слугує жінкам. Сьогодні найпопулярнішими є шкіряні рукавички. Вони будуть актуальні будь-якої пори року і з будь-яким вбранням. На цьому аксесуарі не потрібно економити, тому навіть не дивіться у бік рукавичок зі шкірозамінника, особливо взимку. Адже під дією низьких температур, цей матеріал стає грубим, а їхня температура порівнюється з навколишнім, а не з температурою вашого тіла. Тому руки в них постійно мерзнуть.
Шикарно виглядають рукавички із замші. Хоча і вони мають свої недоліки. Замша досить швидко стирається, втрачаючи свій товарний вигляд. Тому довго і часто їх носити у вас не вийде.
Цього сезону особливо актуальні високі жіночі рукавички та рукавички без пальців.

Вибираємо жіночий браслет

Цей аксесуар жінки носили ще за давніх часів. Але й сьогодні браслет не втратив своєї актуальності. Величезна кількість варіантів дизайну і стилів здатні ввести в ступор будь-яку жінку.
Хітом цього сезону можна назвати великі браслети, що підкреслюють крихкість та ніжність жіночих ручок. Особливу увагу слід привернути до себе браслети, виконані в етно стилі. Дуже вишукано виглядають вироби зі шкіри та дерева. Також аксесуари в цьому стилі часто прикрашають різноманітними металевими та дерев’яними елементами, черепашками, насінням рослин.

Жіноча парасолька

Що стосується вибору жіночої парасольки, то в моді елегантні класичні моделі – тростини та звичайні складні парасольки. Перш ніж купити парасольку, зверніть увагу на її форму і розмір: для повних і високих жінок підійде модель з куполом великого діаметру, що формою нагадує блюдце. Модель з куполом, що нагадує перевернуту чашу, буде більш актуальною для мініатюрних жінок. Вибираючи колір парасольки, врахуйте, що тінь від нього падатиме на ваше обличчя, тому краще уникати покупки виробу темно-синього або зеленого тонів.

Брошка

Брошки по праву вважаються одними з найелегантніших аксесуарів. Щоб вона підкреслювала всі переваги своєї господині, потрібно правильно її підібрати. Для цього визначтеся, який камінь вам підходить. Якщо ви брюнетка, зверніть увагу на виріб зі смарагдом або рубіном, вишуканий вигляд блондинок підкреслить хризоліт.
Що стосується форми брошки, то тут потрібно дивитися на загальний образ і те, чи гармонійно вона виглядатиме з туфлями або сумочкою. Стрункі, високі дівчата можуть дозволити собі будь-яку брошку – від маленької до масивної. Хоча невисоким і повним жінкам не рекомендується одягати брошки великих розмірів, тому що вони можуть ще сильніше підкреслити пишність вашого тіла, а ось маленькі і плоскі прикраси зроблять вас візуально стрункішою.
І, звичайно ж, брошку потрібно вибирати відповідно до вашого віку. На дівчині чудово виглядатиме маленька вишукана прикраса, а ось на літній дамі – масивна брошка з яскравим камінням.