Прийоми, завдяки яким ти будеш краще виглядати на фото

Багатьом дівчатам не подобається, як він виглядає на фото. Одним здається, що на знімку у них з’явилися зайві кілограми, інших – лякає відтінок шкіри, третім не подобається їх вираз обличчя і т. д. Але, існують певні хитрощі, використовуючи які, кожен зможе домогтися ідеального виду на фотографії.

Додати кольору

Перетворити навіть саму нудну фотографію зможуть яскраві акценти. Дівчата, наприклад, можуть додати до свого образу яскравий аксесуар. Хлопці можуть підібрати різнокольорову краватку або оправу для окулярів. Яскраві, соковиті тони зроблять знімок зовсім іншим.

Вибір правильного фону

Центром будь-якої фотографії є ​​зображена на ній людина. Щоб нічого не відволікало від нього уваги, необхідно подбати про правильний фон. Він ні в якому разі не повинен зливатися з кольором одягу або відтінком волосся.

Використання реквізиту

 Якщо вам здається, що на фото ви завжди приймаєте невідповідну позу, проаналізуйте, як ви стоїте. Постановочним знімок буде здаватися, якщо схрестити руки, зібрати кисті в кулаки або бути занадто напруженим під час зйомки. Щоб цього уникнути, фотограф може порадити використовувати який-небудь реквізит. Наприклад, зайняти руки можна букетом квітів, м’якою іграшкою або чимось, що в даний момент є поруч і може бути використано в якості реквізиту.

Вибір ракурсу

Якщо завжди прямо дивитися в об’єктив фотоапарата, обличчя на знімку може вийти повненьким або плоским. При зміні кута нахилу обличчя, повністю змінюється і зображення. Яким повинен бути ідеальний кут? Для кожного він свій. Щоб визначити, під яким ракурсом ваше обличчя виглядає більш вигідним, потрібно трохи поекспериментувати перед дзеркалом.

Увага на шию і руки

Якщо комусь його руки здаються занадто масивними, слід їх злегка розвести в сторони. У такому положенні будуть напружуватися м’язи, що зробить вигляд рук більш витонченим.

Не менш важливо стежити за шиєю. Щоб уникнути появи на фото другого підборіддя, її потрібно трохи витягнути вперед. При цьому плечі відводяться назад і злегка опускаються вниз. Це зробить обличчя більш струнким і відкритим.

Струнке тіло

Якщо фото робиться в повний зріст, то хочеться, щоб фігура виглядала бездоганно. Аналогічно обличчю, домогтися візуальної стрункості фігури можна, якщо встати перед камерою під певним кутом. Також рекомендується схрестити ноги і перенести вагу тіла на одну з них.

Сміх

Усміхнене обличчя, навіть якщо посмішка награна, виглядає привабливіше, ніж сумне і похмуре. Тому стоячи перед камерою, смійтеся від душі. Це завжди допоможе зробить знімок більш вдалим.

Скориставшись цими простими хитрощами, ви отримаєте відмінні фото, які буде приємно переглядати і не соромно виставляти в соціальних мережах.