ПриватБанк планують продати

Національний банк України планує незабаром виставити державний Приватбанк  на продаж. У НБУ вважають, що приватизація Приватбанку викличе чималий інтерес у цілого ряду престижних міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС. Про це в інтерв’ю GlobalCapital заявив глава НБУ Кирило Шевченко.
“Наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів. Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських держбанках. Згідно з нашими планами, скоро на продаж буде виставлено найбільший банківський актив України – Приватбанк. Ми вважаємо, що приватизація Приватбанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС “, – розповів Шевченко.
Приватбанк навіть після націоналізації в 2016 році залишається найбільшим банком України. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі і становить майже четверту частину всієї банківської системи країни, будучи системно важливим і найбільшою ощадною спеціалізованим банком, обслуговуючим третину вкладів населення країни.