Привітання з Днем Незалежності від депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної

Шановні мешканці Балаклійщини!

Щиро вітаю Вас із 30-ю річницею Незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Нехай свято Незалежності принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

День Незалежності поєднується ще з одним важливим для нас святом – Днем міста! Нині ми святкуємо 358-у його річницю. Балаклія змінюється на наших очах – вулиці стали світліше, знову засяяли Комсомольські сходи, а парк соцмістечка заграв новими фарбами і став улюбленим місцем відпочинку городян. І головна заслуга в цьому ваша, жителі Балаклійщини. Саме ви кожен день робите наше місто кращим. Ви – його гордість, його серце і його душа!

Хочу висловити величезні слова подяки ветеранам праці і війни за вагомий внесок в розвиток Балаклійщини і любов до рідного краю, а також керівникам підприємств, робітникам, ініціативній молоді та всім, кому не байдужа доля і процвітання Балаклії.

Бажаю, щоб ви завжди насолоджувалися життям в нашому прекрасному місті!

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

З повагою, Ваш депутат Людмила НЕМИКІНА