Проблема озеленення вулиць в Балаклії

Балаклія завжди була зеленим і квітучим містом. Але останніми роками зовнішній вигляд вулиць почав змінюватися не в кращий бік. Причина у великій кількості хворих або вже зовсім засохлих дерев, які можна знайти ледь не на кожній вулиці. Чому так відбувається, та хто повинен за цим слідкувати?

Причин того, що дерева на міських вулицях гинуть, багато. Це можуть бути шкідники, використання сольових сумішей під час ожеледиці взимку, неправильне проведення обрізки крони дерева та інше. Виходить, що винна в цьому сама людина.

Щорічно з бюджету громади виділяються кошти на проведення озеленення балаклійських вулиць. На що вони витрачаються? Здається лише на неякісну обрізку дерев, після якої вони поступово гинуть та на закупівлю та висадження нових, які часто не пристосовані до нашого клімату, тому через декілька років теж засихають.

Та чи не краще було б створити в місті спеціалізовану професійну службу, в якій би працювали кваліфіковані озеленювачі, що займалися б не лише професійним висаджуванням дерев, які пристосовані до умов місцевості, а ще й доглядали б за ними, попереджуючі їх можливі хвороби та подальшу загибель. Можливо хтось скаже, а чи є в нашій громаді професійні ландшафтні дизайнери та садівники. Один з прикладів прилегла ділянка Свято-Покровскього храму.


Як казав Володимир Висоцький: «Я поважаю взагалі всі професії, якщо людина в них професіонал».

Так на нашу думку, нам в місті потрібен професіонал ландшафтного дизайну та садівництва.

А як вважаєте Ви?

Чи потрібен Балаклії професійний ландшафтний дизайнер та садівник?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...