Проблема вибору незвичайного подарунка для подруги

Ви добре знаєте свою подругу, часто дарували їй подарунки і тепер уже не знаєте, чим її здивувати. Не засмучуйтесь, рішення завжди знайдеться. Адже сюрприз для подруги можна зробити своїми руками та фантазією.

  1. Якщо ви не вмієте малювати, шити та в’язати, то в інтернеті ви по-любому орієнтуватися вмієте. Оскільки ви добре знаєте свою подругу, то знаєте кого з акторів вона любить. Зробіть для подруги незвичайні постери із зображенням її улюблених героїв. Роздрукувати зображення можна на картоні, фото помістити в рамки, які відповідають загальному напрямку інтер’єру.
  2. А якщо ви все-таки вмієте малювати, то можна зважитися на авантюру. Зробіть своїй подрузі татуювання. Не обов’язково справжню, на таке мало хто зважиться, а ось тимчасову та ще й на всю спину — те, що треба. Відразу після цього сплануйте фотосесію.
  3. Подаруйте подрузі свій час, сьогодні, коли людина часто зайнята, вона не має часу на довге спілкування з друзями. Запропонуйте подрузі цілий день свого спілкування, нехай вона розповість вам своє життя, свої страхи, справжній курс психотерапії вдасться.
  4. Якщо ви вмієте робити, то зробіть для подругі скриньку зі скарбами. Кожна жінка мріє відчути себе королевою. Незвичайним подарунком може стати скринька із прикрасами ручної роботи. Частину їх можна зробити самостійно, частину замовити через інтернет. На допомогу можуть прийти блошині ринки, вінтажні магазинчики. Вони допоможуть вам заощадити за ціною, але не за якістю. Прикраси завжди найкращий подарунок для дівчини. Ну а якщо не прикраса, зшийте подрузі гарну сумку. Екологічні авоськи у великій моді.
  5. Якщо у вас спить дизайнер, то можна запропонувати перекроїти кімнату коханої подруги. Розробте дизайн, можна поміняти шпалери, пофарбувати меблі, придбати незвичайні предмети декору.
  6. Ваша подруга страждає від зайвої ваги і давно мріє схуднути, запропонуйте свої послуги в якості особистого тренера та дієтолога. Розробте дієту та комплекс вправ, стежте за їх виконанням, стимулюйте до досягнення результату, вийде чудовий подарунок для дівчини.
  7. Подаруйте подрузі побачення з красенем. Як зацікавити красеня – це і буде головним питанням, але можливо на незвичайну пригоду багато хто захоче наважитися.

Зробити незвичайний сюрприз близькій людині не складно, головне не лінуватися. Адже саме лінощі можна виправдати гроші як подарунок. Але справжня подруга знайде вихід та вирішить проблему вибору подарунка для подруги.