Процес вибору юрисдикції для започаткування бізнесу за кордоном

Лише у поодиноких випадках українці, які налаштовані на реєстрацію фірми за кордоном, чітко знають, де конкретно хочуть заробляти. Процедура відкриття компанії у Швейцарії, Кіпрі, Португалії, ОАЕ та інших державах відрізняються, як і умови ведення комерційної діяльності. Тому поспішно щось робити не можна, інакше ризикуєте втратити гроші та дорогоцінний час. Переважно вибір робиться після ознайомлення з варіантами, і тут доводиться вирішувати: займатися усім особисто чи шукати юристів, які нададуть професійні рекомендації.

Від чого відштовхуватись, підбираючи ідеальну юрисдикцію?

Перед тим, як зупинитися на тій чи іншій державі, потрібно порівняти варіанти за:

  • стабільністю економічних показників;
  • умовами відкриття фірми нерезидентами;
  • тривалістю та складністю процедури реєстрації;
  • сумарними витратами на врегулювання формальностей;
  • можливістю взаємодії з державними органами дистанційно та через посередників;
  • наявними організаційно-правовими формами та їх особливостями;
  • податковими ставками;
  • перспективою оформлення посвідки на проживання або інших документів, що дозволяють переїхати з сім’єю до країни ведення бізнесу.

Способи підібрати найкращу країну для ведення підприємницької діяльності

Коли ухвалене остаточне рішення щодо відкриття фірми за кордоном, майбутній засновник може вибрати один із двох шляхів:

  1. Зайнятися аналізом варіантів самостійно. Процес збору та вивчення законодавчої бази дуже трудомісткий, адже спочатку потрібно знайти джерела актуальної інформації, потім виконати переклад і лише тоді заглиблюватися у зміст. У разі підбору юрисдикції власними силами є велика ймовірність помилитися.

Звернутися за допомогою до юристів. На сайті перевіреної компанії  “Lawrange” https://lawrange.net/uk/services/reestraciya-kompanii-v-oae/ можна вивчити, які послуги надають професіонали для охочих займатися комерцією в ОАЕ, Гонконгу, Португалії та інших країнах. Залучення адвокатів суттєво скоротить час на пошук юрисдикції та мінімізує ймовірність помилок, оскільки фахівцям відомі реальні плюси та мінуси різних варіантів. Вони мають не лише знання, а й досвід відкриття підприємств за кордоном, тому допомагають вибрати країну, а також дають слушні поради, як все правильно оформити. На практиці краще за все доручити юристам реєстрацію іноземного бізнесу, щоб заощадити час, сили та фінансові ресурси.