Різновиди металочерепиці

Поява металочерепиці на ринку будівельних матеріалів стала справжнім переворотом. Це пов’язано з тим, що цей покрівельний матеріал дуже простий в укладці, а також дозволяє втілити в життя навіть незвичайні архітектурні задуми. Сьогодні можна зустріти великий вибір металочерепиці, який відрізняється формою та матеріалом виготовлення. Тому перед тим, як робити замовлення, варто ознайомитися з особливостями цього покрівельного матеріалу.

Різновиди металочерепиці по матеріалу виготовлення

Для виготовлення металочерепиці використовують:

  1. Алюміній. Цей метал вважається ідеальним, бо дозволяє вирішити питання з корозією. Алюмінієва металочерепиця відрізняється відмінними технічними характеристиками, міцністю та значним періодом використання. Також цей метал достатньо легкий, тому займатися монтажем алюмінієвої металочерепиці можна без сторонньої допомоги.
  2. Сталь. Використання сталі при виготовленні металочерепиці дає можливість здешевити цей матеріал. Щоб зробити матеріал міцнішим та захистити його від корозійних процесів, використовуються спеціальні розчини.
  3. Мідь. Мідну металочерепицю вважають оптимальним вибором. Це пов’язано з тим, що вона не має тих недоліків, які зустрічаються у інших матеріалів. Крім цього мідна металочерепиця відрізняється привабливим зовнішнім виглядом та є стійкою до дії опадів. Строк експлуатації такого матеріалу сягає 200 років. При цьому і вартість мідної металочерепиці є найбільшою.

Різновиди профілю

Існує безліч профілів металочерепиці при цьому їх фізичні та технічні характеристики ідентичні. Зазвичай при виборі орієнтуються на стиль та дизайн будівлі де її будуть використовувати. Найбільш популярними є наступні види профілю металочерепиці:

  1. Андалузія. Відрізняється невеликим розміром та можливістю прихованого укладання. Це дозволяє уникнути потрапляння вологи під саморізи та запобігти протіканню.
  2. Банга. Ця металочерепиця також відноситься до нових. Її відрізняють плавні форми через що складується враження що у покрівлі не має стиків. А завдяки особливому розміру хвиль покрівля здається трьохмірною.
  3. Монтеррей. Це найпопулярніший різновид металочерепиці. Її зовнішній вигляд нагадує керамічну металочерепицю яку виготовляють вручну. Основною перевагою цього матеріалу є невелика глибина завдяки чому можна зменшити різницю між товщиною цинку та металу.
  4. Джокер. Ще один популярний різновид покрівельного матеріалу що має піднесену гребневу частину та округлі форми інших елементів.
  5. Шанхай. Цей вид металочерепиці має цікавий вигляд. Складується враження що перед вами традиційний китайський дах житлового будинку. Вона має достатньо високі хвилі які розміщені на невеликій височині що забезпечує покрівлі строгий вигляд.

При виборі підходящого варіанту металочерепиці необхідно звертати увагу на дизайн будівлі та характеристики природнього середовища. Наприклад, якщо будинок знаходиться в регіоні де часто буває підвищена вологість, краще вибрати матеріал із міді чи алюмінію. Для використання в сухому кліматі підійде будь-яка металочерепиця.