Робота психологом онлайн: переваги та недоліки діяльності

Роль психолога у сучасному світі доволі важлива, адже цей фахівець допомагає людям підтримувати ментальне здоров’я. Попит на ринку праці на таких спеціалістів тільки зростає — вони дуже затребувані.

Переваги роботи психологом онлайн

Платформа pleso пропонує психологам разом знайти нових клієнтів, робота психолога онлайн буде мати багато переваг. Однією з головних можна назвати велику кількість клієнтів, адже платформа pleso допомагає піклуватися про ментальне здоров’я не тільки мешканцям України. Сервіс постійно розвивається та планує надавати психологічну допомогу в різних країнах.

Серед інших переваг роботи онлайн-психологом можна назвати:

  • гнучкий графік роботи;
  • велике громадське значення;
  • творчість;
  • відсутність рутини;
  • постійне вдосконалення.

Великою перевагою онлайн-роботи є гнучкий графік. Також проведення онлайн-терапії дозволяє не скасовувати сеанс, якщо клієнту необхідно поїхати в інше місто або країну.

Професія психолога — це ідеальний вибір для альтруїста, адже щоденна професійна діяльність спрямована на те, щоб надати допомогу людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Від такої роботи легко отримувати моральне задоволення.

Діяльність психолога — це насамперед творчість та креатив. Необхідно застосовувати свої знання в різних ситуаціях та інколи дивитися на свої обов’язки з зовсім іншого кута.

Відсутність рутини також можна віднести до переваг. Кожного дня вам доведеться стикатися з різними завданнями, адже психологічні проблеми людей ніколи не бувають однаковими. Тож потрібно буде виконувати нові функції та вирішувати різноманітні завдання.

Щоб виконувати професійні обов’язки психолога, необхідно постійно вдосконалюватися, відвідувати курси, тренінги, майстер-класи.

Недоліки роботи психологом

Одним з найбільш суттєвих недоліків слід назвати велике емоційне напруження. Інколи можна страждати і від підвищеного рівня стресу, адже фахівець не завжди може залишатися нейтральним та байдужим під час терапії. Також деякі клієнти вважають, що онлайн-терапія має більш низьку ефективність у порівнянні з традиційною.

Діяльність онлайн-психолога має свої переваги та недоліки, але все ж таки можна сказати, що достойна оплата праці, можливість допомагати людям та постійно вдосконалюватися надихають вибирати саме цю професію.