Роль упаковки в молочній промисловості

Багато чинників визначають успіх цього продукту. Крім якості товару, важлива також і упаковка. Це стосується будь-якої галузі, в тому числі молочної. Яку роль виконує упаковка в цій галузі? З чого вона повинна бути зроблена? Чи є прямокутні пластикові відра хорошим рішенням? Відповіді на ці та інші цікаві питання ви знайдете в тексті нижче.

Вимоги до упаковки для продуктів харчування

Як правило, для упаковки для продуктів харчування повинні використовуватися найкращі матеріали, які відповідають високим стандартам. Вони не можуть впливати на якість, смак чи аромат товару. Звичайно, це стосується і молочних продуктів. У випадку з молочними продуктами ситуація настільки складна, що молоко чи сир часто ні в що не загортають. Справа в тому, що у них є лише одна упаковка, з якою вони мають прямий контакт. Необхідно пам’ятати, що при виборі виробника пластикових відер можна використовувати тільки матеріали зі списку дозволених для контакту з продуктами харчування. Якщо це, наприклад, прямокутні пластикові відра, найчастіше мова йде про поліпропіленову упаковку. Що ж, це один із небагатьох видів пластику, який абсолютно безпечний для продуктів харчування та людини.

Молочні продукти, тобто продукти, які швидко псуються

Продукти харчування можна розділити на безліч категорій, заснованих на різних умовах. Однією з них є термін придатності. Отже, молочні продукти, за невеликим винятком, є продуктами, які дуже швидко псуються. Звичайно, на термін зберігання впливають зовнішні фактори. Дія сонячних променів або висока температура взагалі може значно прискорити псування молока чи сиру.

Тому молочні продукти потребують особливого захисту від зовнішніх факторів. Окрім сонячного світла та температури, небезпеку також становить вологість. Вона створює ідеальні умови для розвитку грибків. Крім того, матеріал також повинен запобігати попаданню в товар будь-яких мікроорганізмів. Бактерії можуть призвести до швидкого псування продуктів харчування.

Механічний захист

Немає сумнівів у тому, що молочні продукти також потребують механічного захисту. Отже, достатньо буде протерти упаковку, щоб втратити весь її вміст. Таким чином, механічна стійкість, включаючи стійкість до ударів, повинна бути дуже високою. У випадку з молочними продуктами їх часто називають рідкими або частково рідкими продуктами. Таким чином, упаковка повинна бути повністю водонепроникною. Вибираючи прямокутні пластикові відра, картонні або будь-які інші упаковки для молочних продуктів, варто переконатися в їх механічній міцності і водопроникності.

Прямокутні пластикові відра – відповідна упаковка для молочних продуктів

Вище ми перерахували найважливіші характеристики хорошої упаковки для молочних продуктів. Виходячи з цього, неважко зробити висновок, що доречними будуть пластикові відра прямокутної або круглої форми. Йдеться про поліпропіленову упаковку, яка є безпечною для продуктів харчування та ефективно їх захищає. Відра особливо добре підходять як упаковка для різних видів сиру, хоча це не єдине їх застосування.