Романтичний та оригінальний подарунок на День святого Валентина

День святого Валентина – найромантичніше свято в році. У цей день закохані дарують один одному подарунки і зізнаються в своїх почуттях. Але радісне передчуття цього свята часто затьмарюється труднощами під час вибору гарного подарунку.

7 романтичних подарунків на День святого Валентина

День святого Валентина – найкращий час для романтичних подарунків. Навіть якщо ваш коханий – чистий прагматик, в цей день йому буде приємно отримати щось, що нагадує про почуття.

Кращі романтичні подарунки на День святого Валентина:

Вечеря в незвичайній обстановці. Такий подарунок буде доречний на будь-якому етапі розвитку відносин, але потрібно правильно його спланувати і вибрати те, що сподобається обом. Це може бути вечеря в повній темряві, на даху, в засніженому парку або в оранжереї.

Парна фотосесія. Такий подарунок припаде до душі справжньому романтику. А красиві спільні фотографії стануть основою для майбутнього сімейного альбому.

Парні татуювання. Це подарунок для сміливих і впевнених у своїй любові пар, адже позбутися від стали непотрібними зображень на шкірі не так-то просто.

Перегляд романтичного фільму. Приємно провести вечір без особливих витрат можна в кінотеатрі на місцях для поцілунків або просто вдома наодинці.

Запуск китайських ліхтариків. Це недорогий і приємний подарунок, який може зробити свято незабутнім.

Парні прикраси. Це можуть бути медальйони з половинками сердець або браслети з іменами. Головне – обрати прикраси, які сподобаються обом.

7 оригінальних подарунків

Якщо ваша друга половинка – неординарна особистість і порадувати його або її можна тільки чимось дійсно оригінальним, спробуйте здивувати своїм подарунком. Найвдаліші варіанти:

Футболка з тематичним малюнком. Це ідеальний подарунок для будь-якої молодої людини або дівчини. Головне вибрати принт з урахуванням інтересів своєї другої половинки.

Електронні свічки. Якщо ваш обранець або обраниця романтична натура і любить проводити вечори при свічках, це буде найкращим подарунком. Адже такі свічки виглядають не гірше справжніх, але при цьому абсолютно безпечні.

3D-ручка. Це відмінна іграшка для творчої людини і просто любителя незвичайних речей. Вона дасть можливість малювати тривимірні зображення за допомогою розплавленого пластику і створювати оригінальні скульптури.

Настільна гра. Кохана людина обов’язково оцінить такий несподіваний подарунок. Тепер ваші друзі ніколи не занудьгують, прийшовши в гості, адже їх чекатиме захоплююча гра.

Портрет по фотографії. Звичайно, солідна картина маслом на полотні буде не зовсім доречна в такій ситуації. Краще замовити у художника невеликий малюнок олівцем по вашій загальній фотографії з коханим. Ви також можете замовити невеликий шарж або малюнок у вигляді героя коміксів.

Лампа з вашою фотографією. Такий подарунок прикрасить кімнату коханої людини, і тепер ви можете бути впевнені, що стали світлом в його житті.

Електронна фоторамка у вигляді брелока. Незважаючи на свої компактні розміри, вона вміщує близько десяти фотографій. Завантажте спільні фотографії, і у вашої коханої людини завжди буде під рукою частинка історії ваших відносин.

З настанням лютого, зимовий новорічний настрій поступається місцем ніжним ноткам. Напередодні романтичного свята питання про те, який з подарунків на 14 лютого креативній людині сподобається його, стає найбільш актуальним.

Поради по романтичному піднесенню подарунку

Обираючи подарунок на 14 лютого, пам’ятайте, що для вас важливо показати свої почуття. Тому обов’язково супроводжуйте будь-який подарунок невеликий валентинкою з добрими словами. Натякніть коханій людині, як ви її цінуєте. Хто знає, може бути, цей день святого Валентина стане поворотним моментом і призведе до початку нового етапу у ваших стосунках.

Вітрини вуличних магазинів та інтернет-сайтів рясніють пастельними тонами і зображеннями сердець. Всюди звучать пісні про кохання, і романтичний настрій витає в повітрі. Молоді хлопці ставляться до цього свята дещо простіше, ніж дівчата, але це не означає, що вони не хотіли б отримати милий і ненав’язливий подарунок від коханої людини.