Розпочато набір кандидатів до складу молодіжної ради при Балаклійській міській раді

Ти молодий, амбітний і креативний, маєш бажання реалізувати себе у громадському житті міста? Долучайся до роботи у молодіжній раді!
Рішенням Балаклійської міської ради Харківської області №732-VІІІ «Про утворення молодіжної ради при Балаклійській міській раді Харківської області та затвердження Положення про молодіжну раду при Балаклійській міській раді Харківської області» від 06.09.2021 року було утворено молодіжний консультативно-дорадчий орган у вигляді молодіжної ради. У зв’язку з цим ініціативна група, утворена міською радою, оголошує набір кандидатів до складу молодіжної ради.
До складу молодіжної ради можуть входити:

 • громадяни України мешканці Балаклійської територіальної громади віком від 14 до 35 років та студенти, з попереднім місцем реєстрації місця проживання на території Балаклійської територіальної громади, кандидатури яких подані шляхом самовисунення або делеговані інститутами громадянського суспільства.
  Склад молодіжної ради формується на установчих зборах з формування складу молодіжної ради шляхом відкритого голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.
  Заяви на участь приймаються з 10 до 28 вересня 2021 року (включно) в паперовому вигляді за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб. 49. (2 пов.) Деталі за тел: +380665907409.
  До заяви додаються:
 • біографічна довідка (анкета) кандидата встановленого ініціативною групою зразка (додаток 2);
 • для кандидатів від інституту громадянського суспільства прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах їх представника та інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних (додаток 3).
 • письмова згода на обробку персональних даних.
 • інші документи, зазначені у додатку 1.
  Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Балаклійській міській раді відбудуться 12 жовтня 2021 року.

Балаклійська міська рада