Сервіси для збирання донатів: що це таке і як вони працюють?

Технології вплинули на всі сфери діяльності та бізнесу, включаючи світ некомерційних організацій.

Наразі некомерційним організаціям доступний широкий спектр технологій та інструментів, які значно полегшують їхню роботу. Одним із технологічних рішень, яке ми сьогодні обговоримо, є програмне забезпечення для збирання донатів.

Програмне забезпечення для збору коштів, що іноді називається технологією управління донатами або управлінням взаємини з клієнтами (CRM), дозволяє організаціям створювати цілі кампанії зі збору коштів. Це включає все: від управління донорами до звітності за даними і навіть розробки самої програми.

Але в цій статті ми зосередимося виключно на частині збирання коштів у цьому програмному забезпеченні. Отже, після всього сказаного ось як працює програмне забезпечення для збору коштів і як воно може допомогти організації.

1. Можливість

Якщо чим і хороша програма для збору коштів, то це можливістю переглядати тенденції та можливості. Програмне забезпечення для збору коштів може допомогти вам зібрати величезну кількість даних про ваших донорів та людей, які підтримують вашу кампанію зі збору коштів. Аспект «можливості» цього програмного забезпечення зводиться до того, що воно допомагає організаціям, надаючи цінну інформацію про те, як залучити нових прихильників, щоб вони приєдналися до вашої справи.

2. Обмін

Програмне забезпечення для збору коштів може допомогти вам, ділячись досвідом між персоналом та правлінням за допомогою цінних функцій, реалізованих у програмному забезпеченні. Це може бути дуже важливо, оскільки не кожна людина може мати такий досвід роботи у вашій організації, тому програмне забезпечення для збору коштів допомагає вирішити цю проблему, ділячись цілями, історією та даними для кожного члена та зберігаючи їх у руках організації.

Крім того, деякі програми збору коштів мають унікальну функцію, яка дозволяє користувачам впроваджувати кампанію зі збору коштів на свій власний веб-сайт або ділитися нею на декількох платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter і LinkedIn.

3. Гнучкість

Програмне забезпечення для збору коштів допомагає розвивати вашу організацію, допомагаючи кожному етапі її розвитку. Некомерційні організації, зазвичай, збирають кошти для конкретних цілей. Але збір коштів не такий простий, тому програмне забезпечення для збору коштів таке популярне в наші дні. Вони допомагають вашій організації на кожному етапі шляху, незалежно від того, на якому етапі вам потрібна допомога, будь то збір даних, зберігання даних або передача даних назад до ради членів організації, IRS або вашим спонсорам.

4. Мобільність

Більшість програм для збору коштів мають унікальну особливість — вони ґрунтуються на хмарі. Мобільність дуже важлива, оскільки вона дає вам унікальну можливість перевірити, що відбувається, коли ви купуєте каву, стоїте у пробці або перед зустріччю з великим донором. Можливість перевірити хід збору коштів у будь-який час – справді дуже корисна функція у наш час.

5. Підключення

Найкраще у програмному забезпеченні для збирання коштів те, що воно сумісне з усіма інструментами, з якими ви зараз працюєте. Крос-платформна інтеграція – ще одна функція, яку значною мірою використовує програмне забезпечення для збирання коштів. Можливість підключити кампанію зі збору коштів до різних програмних інструментів, таких як маркетингові інструменти, інструменти пошуку та інструменти бухгалтерського обліку — це функція, яка дуже допомагає організаціям. Крім того, наявність всього в одному місці допомагає організаціям відстежувати всі важливі дані та ідеї.