Що купити із смартфонів Samsung: гайд за характеристиками

Samsung— один із провідних виробників, який щорічно оновлює серії своїх смартфонів дедалі більше інноваційними технологіями. Щоб розібратися у всіх характеристиках і вибрати оптимальний варіант, може знадобитися не одна година.

Розглянемо, на які параметри варто звертати увагу насамперед при покупці смартфона Samsung.

Зовнішній вигляд: корпус та екран

Вподобаний колір і наявність рамок це завжди справа тільки особистих переваг, але матеріал, з якого виготовлений корпус впливає на практичність і міцність гаджета.

Найпопулярніший і недорогий варіант— пластик. З нього виготовляють більшість смартфонів бюджетного та середнього цінового сегменту. Далі йде ґластик— посилений полікарбонат. Міцний матеріал, причому досить легкий. З такого зроблена задня панель Samsung S21.

У флагманському сегменті представлені варіанти зі скла, кераміки та навіть металу.

Від параметрів екрана залежить якість зображення та плавність зміни кадрів. Тому тут варто звернути увагу на роздільну здатність, тип матриці та частоту оновлення.

У сучасних моделей досить висока роздільна здатність, зазвичай від Full HD до 4K. Але тут грає роль щільність пікселів (PPI), чим цей показник вищий, тим гладкішим і приємнішим виглядає зображення. Тому цей показник має бути в діапазоні від 300 до 400 PPI.

Чіткість та яскравість картинки залежить від матриці. У бюджетних моделях найчастіше TN. У середньому сегменті — IPS. У найвищому середньому та у флагманському сегменті використовують передові технології OLED, AMOLED, Super AMOLED.

Начинка

Якщо необхідно, щоб смартфон підтримував різні ігри та важкі програми, тоді потрібно звернути увагу на процесор, який і відповідає за продуктивність. Для цих потреб цілком підійдуть Qualcomm Snapdragon та Exynos, бажано вибирати з новітніх поколінь та з високим показником тактової частоти.

Ще один важливий параметр — тривалість роботи без підзарядки. Це залежить від батареї, і від типу процесора, запущених додатків і т.д. Але що вище показник акумулятора, то довше смартфон здатний працювати автономно.

Якщо немає часу та бажання розбиратися у всіх тонкощах, тоді найпростіший варіант — вибрати модель із найвищого сегмента в рамках доступного бюджету.

Це безпрограшний варіант: всі смартфони Samsung відрізняються якісною збіркою, інноваційними технологіями та приємним дизайном. Вибрати оптимальну модель можна на сайті інтернет-магазину Жжук.