Що таке двигун TSI та як він працює?

Однією з найважливіших розробок концерну Volkswagen останніми роками є виробництво двигунів TSI. Якщо ви вели автомобілі концерну Volkswagen або вас оточували люди, ви знайомі з двигунами TSI. Принаймні ви чули про його ім’я. Однак ви, мабуть, не знаєте, що насправді означає ця абревіатура. Отже, що означає TSI? TSI – це Turbo Stratified Injection, тобто турбошаровий впорскування.

Коли ви керуєте одним із автомобілів з двигуном TSI, вам не потрібно вибирати між продуктивністю та економічністю. Двигуни TSI не тільки знижують витрату палива та викиди CO2, але й забезпечують приємне ведення. Оскільки двигуни TSI мають менше викидів CO2, вони також позбавляють вас податку на автомобіль у країнах, де податок стягується залежно від кількості викидів CO2. Як і в нашій країні, малооб’ємні двигуни TSI надають перевагу країнам, де податки стягуються в залежності від розміру об’єму двигуна. Тому що ці двигуни можуть запропонувати високу потужність за малого обсягу.

Як працює двигун TSI?

Двигуни TSI компактні, мають більшу потужність та споживають менше палива. По суті, у двигуні Volkswagen TSI використовується комбінація турбокомпресора та безпосереднього упорскування палива, що забезпечує вражаючі та максимальні переваги. Ця технологія спрямована на досягнення більшої потужності та високої економії палива за рахунок зменшення об’єму двигуна. Поєднання технології прямого впорскування з технологією турбокомпресора забезпечує високий момент, що крутить, і потужність, які перевищують розмір двигунів малого об’єму. Завдяки компактній конструкції та високоефективному згоранню двигуни TSI розвивають максимальну потужність за мінімальної витрати палива. Двигуни TSI розраховані на досягнення максимального моменту, що крутить, при низьких оборотах двигуна 1500 або 1750 об/хв. Це не тільки підвищує задоволення від водіння, а й знижує витрати палива.

Система турбонаддува двигунів TSI має проміжний охолоджувач водяного охолодження із низькотемпературним контуром, незалежним від системи охолодження двигуна. В результаті більш високий тиск наддуву досягається набагато швидше. Ця ситуація значно скорочує час, необхідний отримання максимального заряду в камерах згоряння. Це гарантує, що двигун має покращену динаміку.

Завдяки високому моменту, що крутить, запропонованому на низьких оборотах, незалежно від того, на якій передачі ви знаходитесь, система з турбонаддувом і прямою подачею палива, яка використовується у вашому запиті на миттєве прискорення, відреагує на ваш запит двигуна за дуже короткий час. Завдяки цим технологіям, використаним у двигуні TSI, з двигунів дуже малого обсягу було отримано дуже високі показники потужності. Двигун невеликого об’єму означає менше тертя та легший двигун. Таким чином, запобігає втраті продуктивності через тертя, а загальна вага вашого автомобіля зменшується за рахунок малої ваги. Це позитивно впливає на продуктивність та паливну економічність.