Шильди для промислового обладнання

Наразі шильди є популярним способом зовнішньої реклами в Україні. Тому виготовлення шильдів з металу – один з пріоритетних напрямів роботи компанії. Якщо говорити коротко: шильд – це рекламна табличка з будь-якого матеріалу (залізо, кераміка, акрил), що містить певну інформацію про людину, її діяльність чи про компанію. Зазвичай шильди використовуються для популяризації власного бренду з метою заявити про існування своєї справи або в якості прикрас.

Лицьові панелі для обладнання

Виготовлення передніх панелей приладів є складовою виготовлення шильдиків. Для того, щоб шильди краще закріплювались на поверхні, необхідне використання якісних лицьових панелей, які застосовують для монтажу патч-панелей та оптичних боксів. Технологія фіксації дозволяє комплектувати бокси та з’єднувачі в значній кількості.

Закріплюються панелі за допомогою гвинтів. Наприклад, лицьова панель типу SC-08 дозволяє встановлювати до 8 оптичних адаптерів типу SC. Це дозволяє продукції краще закріплюватись та триматись довше.

Можливості технологій друку

Власне, технологія друку залежить саме від типу шильда та матеріалу, з якого він виготовлений. На даний момент виготовляємо наступні варіації.

  1. Шильди для промислового обладнання. Найбільш популярними є шильди виробничі, які широко використовуються в промисловій галузі. Зазвичай вони прикріплюються до корпусу виробу та містять технічні дані обладнання, дату виготовлення агрегату та його маркування. Часто їх можна зустріти на інструментах, будівельній техніці, виробничому устаткуванні тощо.

  2. Декоративні шильди. Використовуються в якості прикрас для авто чи торгових точок. Також можуть виступати як сувеніри, зразки спортивних винагород тощо.

  3. Рекламні шильди. Основне призначення – донести інформацію до великого кола потенційних споживачів. Тому їх можна зустріти всюди. Частіш за все виглядають як логотипи з назвами брендів одягу, взуття, аксесуарів, офісної канцелярії.

Яку обрати технологію друку шильдів з алюмінію

Пріоритетом нашої компанії є шильди з алюмінію. Виробляємо продукцію, використовуючи фотомеханічний та цифровий друк. Зображення може бути кольоровим або чорно-білим, також робимо металофото. Товщина: від 0.1 мм до максимуму, за побажаннями замовника. За необхідності, можемо виконати на виробі гравірування: фрезерне чи лазерне. Поверхня металу може бути глянцева, матова або сатинова, завдяки сублімації.

Виготовляємо продукцію, суворо дотримуючись вимог клієнтів, з урахуванням всіх норм та стандартів. Відповідно, наша продукція відрізняється високою якістю, швидкістю виготовлення, доступною ціною та оригінальністю. Отже, якщо вам потрібно шильдики замовити – можете зробити це у нас.