Шильди для промислового обладнання

Шильди виробничі виготовляють з металу у формі таблички, що містить назву бренду, контактні дані, емблему фірми-виробника, її девіз та іншу інформацію. Використовують такі вироби для маркування техніки, косметики та деякого обладнання.

​Технології виготовлення

Задля отримання шильдиків високої якості необхідно приділити належну увагу проектуванню макетів. Розробники віддають перевагу методам чорно-білих металофото® та повнокольоровим сублімації, оформлення яких містить повні текстові дані. Придбати такі таблички можна на замовлення.

Друкування шильдів на новітньому устаткуванні надає можливість виготовити специфічний малюнок. Спосіб сублімації гарантує друк високої швидкості з вірогідністю втілювати навіть складні проекти.

Шильди для промислового обладнання розрізняють за матеріалом їх виготовлення:

  • з алюмінію;

  • пластикові, з двошарового пластику;

  • з акрилу;

  • з дерева;

  • зі шкіри.

Шильдики на замовлення можуть бути виготовлені квадратної чи прямокутної форми. Для виробів з алюмінію переважно використовують листи 500×300мм. За способами обробки шильди також можуть бути з заокругленими чи гострими кутами, за потреби на зворотній стороні наноситься скотч.

Під час виготовлення шильдів для емблем користуються різними способами. Зокрема, гравірування лазером забезпечує довговічність виготовленого напису.

​Сфера застосування шильдів виробничих

Шильди промисловіПродукція користується великим попитом в багатьох сферах. На шильдах зазначають назву компанії, її контакти, емблему, лозунг та серійний номер товару.

Найчастіше вироби використовують для обладнання і прикріплюють на вироби для їх визначення.

Більшість сучасного нового устаткування має особливості використання. Зазначити всю важливу інформацію на шильді неможливо. Тому набула популярності шильда с QR-кодом. Щоб дізнатися всі дані про компанію та устаткування, необхідно направити свій гаджет на Qr-код.

Спеціалісти радять купувати шильди металеві, в залежності від місця їх застосування, при взаємодії в різноманітних погодних умовах: сонячне світло, зміна температурного режиму – вони не втрачають своїх властивостей.

​Як придбати шильдики

Металеві шильдики купують для маркування обладнання різних видів, для встановлення їх на електроприлади та на верстати для виробництва.

Ціна шильдів у місті Харків доступна. Взаємодія виробників з перевіреними брендами забезпечує швидку доставку в будь-яке місто України.