Сільгосптехніку відомих брендів можна придбати у лізинг

Оскільки сільське господарство є одним із провідних напрямків економіки Львівщини, трактори у Львові завжди користувалися попитом. Але багатьом фірмам чи підприємцям бракує вільних коштів, щоб купити достатню кількість тракторів, комбайнів тощо, а з огляду на воєнний час фінансова скрута стає ще більш вираженою. Якщо в наявності є хоча б 20% повної вартості сільгосптехніки, можливо придбати її в лізинг, а решту вартості сплачувати частинами протягом кількох років. У Львові лізингові послуги надає компанія ULF.

Як придбати трактор, якщо бракує коштів

Оскільки нова сільгосптехніка у Львові коштує досить дорого, аграрії змушені шукати альтернативи купівлі з разовою сплатою повної вартості:

  • придбати техніку б/в. Такі пропозиції є, але стан техніки, що вже експлуатувалася, часто незадовільний, вона може будь-якого моменту зламатися, а з урахуванням витрат на ремонт, відновлення економія виходить несуттєва;
  • оформити кредит у банку. У підсумку вартість техніки істотно зростає, бо відсотки чималі. Та й отримати схвальне рішення банку щодо заявки на кредит не так просто;
  • орендувати техніку. Якщо йдеться про будівельну техніку, яка потрібна для разових робіт, це вигідно, але сільськогосподарська техніка зазвичай використовується протягом тривалого терміну, й орендна плата за цей час може наблизитись до її вартості.
  • купити у лізинг. Це різновид фінансової оренди, але з правом викупу за залишковою вартістю. Така схема є найбільш зручною та вигідною з ряду міркувань.

Переваги лізингу агротехніки

Умови лізингу у різних компаніях, що надають таку послугу, можуть істотно відрізнятись. Краще укладати угоду з великою, надійною компанією, такою як ULF, що працює у цій сфері вже 9 років. Дуже істотна перевага – можливість придбати сільгосптехніку від провідних світових виробників у рамках партнерських програм, що передбачають дуже низькі ставки платежів (від 0,01%). Початковий внесок складає мінімум 30% від вартості техніки. Є інші пропозиції, із внеском від 20% у гривнях або від 25% у валюті, але відсоткова ставка буде вищою. Договір укладається на 1-5 років, протягом цього часу покупець орендує трактор чи іншу техніку у ULF, а згодом стає її власником.

Переваги лізингу від ULF:

  • техніка у лізинг надається без застави майна, вимоги до лізингоотримувача більш лояльні, ніж у банку;
  • внесення платежів можливе за сезонним графіком, що дуже важливо з урахуванням специфіки сільськогосподарської діяльності;
  • ULF пропонує виключно нову техніку від виробника;
  • поки техніка знаходиться в лізингу (орендується), ремонтом займається не орендар, а власник;
  • лізинг дозволяє зменшити податкове навантаження.

Ставка платежів за договором лізингу визначається індивідуально для кожного клієнта, залежить від виду, вартості техніки. Спланувати орієнтовні витрати допоможе онлайн-калькулятор на сайті, а точний розрахунок виконає менеджер ULF.