Скільки часу знадобиться, щоб пережити розставання, — думка експертів

Розлучення — це найгірше, і процес зцілення та руху вперед може здатися вічністю. Але як тільки ви дізнаєтеся, скільки часу знадобиться, щоб пережити розставання і чого очікувати найближчими днями, ви зможете трохи полегшити собі цей шлях.

Щоб допомогти вам зцілитися після розбитого серця, ми попросили трьох експертів з відносин пояснити, скільки часу потрібно, щоб пережити розлучення, і, не дивно, ми отримали три абсолютно різні відповіді.

Ось три способи підрахувати, скільки часу знадобиться, щоб пережити розставання, на думку експертів у відносинах.

Скільки часу потрібно, щоб пережити прощання

1. Використовуйте правило шести місяців

Оскільки кожна людина і стосунки різні, знання того, скільки часу знадобиться, щоб пережити розставання, може змінюватись, але правило шести місяців — гарне емпіричне правило, за словами експерта з відносин Лорен Пікок, автора книги «Жінка». Любить Сир. У комплекті з собакою: Історії про розлучення, побачення та висловлювання «Так», а також творець коробки підписки «Справа про розлучення».

«Я намагаюся дотримуватись правила 6 місяців, яке свідчить, що для повного одужання більшості з нас зазвичай потрібно близько 6 місяців за рік, проведений з кимось», – говорить Пікок.

Наприклад:

  • Якщо ви були з кимось протягом 1 року, потрібно 6 місяців, щоб пережити розлучення.
  • Якщо ви були з кимось протягом 2 років, знадобиться 1 рік, щоб пережити розлучення.
  • Якби ви були з кимось протягом 3 років, вам знадобився б 1 рік і 6 місяців, щоб пережити розлучення.
  • І так далі.

“Звичайно, всі ситуації різні, і те, як ви сприймаєте або відчуваєте, буде змінюватися в міру того, як ви ростете як особистість”, – каже Пікок. «Але коли у вас довга історія з кимось, що триває багато років, ви повинні дати собі простір для того, щоб обробляти свої почуття інакше, ніж у більш коротких відносинах».

2. Виміряйте, скільки «роботи» ви зробили

Сьюзан Дж. Елліотт, адвокат з розлучень і автор книги «Пережити розрив: як перетворити руйнівну втрату на краще, що з вами коли-небудь траплялося», дотримується іншого підходу до роздумів про те, скільки часу потрібно, щоб пережити розрив. Вона каже, що це залежить від «роботи», яку ви виконуєте після розриву, яка «включає роботу над горем , проходження відносин (так звана інвентаризація), щоб бути якомога об’єктивнішим, і прийняття позитивних кроків, щоб подолати відносини» .

За її словами, один із найскладніших кроків: відмова від контактів із колишнім, навіть якщо у вас спільні діти. Якщо вам необхідно взаємодіяти, обмежте свій контакт короткими, діловими взаємодіями і спілкуйтеся тільки тоді, коли це необхідно, говорить Еліотт, оскільки припинення контакту і виконання цієї емоційної роботи, якою б складною вона не була, це те, що допомагає вам зцілитися і рухатися. далі.

Ось чому вона каже, що обсяг роботи, яку ви виконуєте, визначає, скільки часу вам потрібно, щоб пережити розрив.

«Ви можете закінчити більш тривалі відносини за короткий період часу, якщо виконуватимете роботу, у той час як короткі можуть переслідувати вас вічно, якщо ви нічого не зробите».

3. Перевірте свої почуття

“Деякі експерти розраховують формулу того, коли ви повинні бути готові до побачення, виходячи з кількості часу, який ви провели разом, але я не дотримуюсь будь-яких конкретних часових рамок для зцілення”, – каже Дамона Хоффман, сертифікований тренер з побачень і ведучий . з підкасту «Побачення та друзі» — щоб зрозуміти, скільки часу знадобиться, щоб пережити розрив, треба знати свої почуття, — каже вона.

«Я бачив клієнтів, які мали дуже інтенсивні, короткі відносини, які зайняли багато часу після розриву, і людей, які були в довгострокових відносинах, які подумки припинили партнерство задовго до цього і були готові побачити відразу», — пояснює Хоффман. «Важливо те, що ви знайшли час, щоб вивчити, що сталося, що призвело до припинення відносин, та оцінити те, що ви дізналися з партнерства, позитивного та негативного».

Правда в тому, що ви можете навіть не усвідомлювати, що пережили розрив, доки не перевірите свої почуття. “Зазвичай я рекомендую клієнтам почати зустрічатися до того, як вони офіційно відчують себе готовими”, – говорить Хоффман.

«Найбільше ми вчимося через дію та досвід, і іноді ви можете сказати, чи ви забули свого колишнього, тільки коли ви починаєте розважатися перспективою нових відносин і відчуваєте хвилювання від нових можливостей», — каже вона.

Але якщо ви повертаєтеся до додатків для знайомств, але постійно порівнюєте своїх пар з колишніми або якщо ви почуваєтеся абсолютно невмотивованими, щоб знову зустрічатися в цілому, це ознака того, що вам потрібно більше часу для зцілення, говорить Хоффман.