Стан дороги на вулиці Нижньо-Садова в Балаклії

До нашої редакції звернувся небайдужий мешканець Балаклії, який вирішив привести до ладу дорогу по вулиці Нижньо-Садова, яка веде до дитячого пляжу, з проханням прояснити ситуацію перед громадськістю. В соціальних мережах обурені балаклійці почали скаржитися на появу будівельного сміття на дорозі, що веде до дитячого пляжу, звинувачуючи в цьому міську раду та підрядну організацію, що займається проведенням реконструкції басейну «Вимпел».

Грунтова дорога, що веде до дитячого пляжу, знаходиться в край жахливому стані. Після дощів та таїння снігу пересуватися на такій дорозі дуже важко, як пішки, так і на автомобілі. Особливо страждають діти, які вимушені щодня ходити цією дорогою до школи.

Щоб привести до ладу цю ділянку дороги, місцевий підприємець домовився з підрядною організацією, яка  проводить реконструкцію балаклійського басейну, про вивіз будівельного сміття, за допомогою якого, чоловік планує вирівняти дорогу. Після закінчення пляжного сезону планується проведення грейдерування на цій ділянці дороги. Ці дії узгоджені з Балаклійською міською радою.