Студенти Української академії лідерства навчать школярів Харківщини медіаграмотності

З 11 по 22 травня 2021 року проводитиметься низка практичних занять від  Школи медіаграмотності для учнів 8-11 класів шкіл Харківщини. В рамках проекту студенти Української академії лідерства проведуть низку воркшопів на тему дезінформації, де у формі гри навчать школярів відрізняти правду від фейків та маніпуляцій.

Школа медіаграмотності покликана навчити школярів і молодь 7-ми міст Харківщини розуміти, як створюється медіапродукт, виявляти маніпуляції та інформаційні фейки, задавати питання та критично сприймати інформацію, яку вони щодня споживають. Акцент Школи робитиметься на внутрішню «кухню» медіа: учасники аналізуватимуть новини та веб-сайти, документально-інформаційні відео та телерепортажі, зрозуміють важливість інформаційної безпеки та наслідки матеріалів, що публікуються на їхніх особистих сторінках у соцмережах.

Школа складається з інтенсивних онлайн- і офлайн-тренінгів, воркшопів і марафону митця комунікацій – онлайн-курсу, що передбачає виконання 21 практичного завдання за 21 день.

Після закінчення Школи медіаграмотності учасники зможуть виявляти мову ворожнечі та фейки, а також відрізняти твердження про факти від оціночних суджень.       

Школа медіаграмотності та комунікацій – ми навчаємо молодь навичкам майбутнього!


Проект “Школа медіаграмотності для Харківської області” виконується ГО “Українська академія лідерства” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).