Тестування програмного забезпечення: кому це важливо зробити негайно

У світлі подій останніх років, бізнес неминуче переходить до формату онлайн. І все б нічого, тільки ось багато хто гадає, що продаж товарів чи послуг робиться сайтом з безкоштовного конструктора. Є й такі, що замовляють інтернет-ресурс у професіонала-одинака. Ось тільки не думають про те, що будь-який сайт потребує більшої уваги. Над ним повинні працювати фахівці багатьох галузь, у тому числі інженери QA.

  • Quality Assurance engineer, скорочено QA – людина, що тестує програмне забезпечення. Без його втручання є ризики некоректної праці сайту в цілому, чи якогось одного плагіна.

Знайти потрібних виконувачів можна в NIXSolutions. Докладно можна дізнатися про послуги тут. Команда фахівців виявить усі недоліки ресурсу, та зробить бізнес ближчим до клієнтів.

  • Кому важливо звернутися до фахівця QA? Власнику бізнесу, що хоче успішно розвиватися в онлайн полі.

Якщо не звернутися до QA, то це може призвести до втрати клієнта, грошей. Причому тільки за технічних недоліків, тому що не прийнялося замовлення чи гроші пішли не на той рахунок.

Що очікувати від Quality Assurance engineer

Без участі інженерів QA, які виконують тестування програмного забезпечення, неможливо розвивати бізнес онлайн. І не має значення, ПЗ працює у ФОП чи в корпорації з мільйонним оборотом.

Залучити до праці NIXSolutions можна простим звертанням. Для цього достатньо авторизуватися на сайті експертів. Також, це допоможе дізнатися більше про команду та зрозуміти, який буде її вклад у зростання бізнесу.

Завдяки QA фахівця з NIXSolutions всі процеси будуть працювати коректно:

  • автоматизація спілкування з клієнтами;
  • приймання рішення штучним інтелектом за запитами клієнтів;
  • моніторинг дій за обліковим періодом.

В ідеалі запросити QA на етапі розробки інтернет-ресурсу. Це дозволить заощадити гроші, тому що потрібно буде оплатити розробку один раз, а не спочатку розробку у приватного програміста і потім команді NIXSolutions за виправлення відвертих помилок чи недогляд.

Етапи втручання QA

Quality Assurance engineer потрібен на кожному кроці розробки інтернет-магазину чи іншого виду ресурсу в інтернеті.

  1. Аналіз, чи можуть вимоги замовника та його галузі коректно працювати в обраному ПЗ.
  2. Планування, які системи будуть присутні та що потрібно буде тестувати.
  3. Створення індивідуальних тестів під ПЗ замовника.
  4. Виконання тестів та виправлення недоліків у разі їх виявлення.
  5. Звіт за всіма пунктами.

Завдяки участі інженера QA, компанія-замовник збереже гроші та свою репутацію. А також зможе чітко контролювати всі процеси онлайн бізнесу та розуміти, як його розвивати з мінімальними витратами.