ТОП-5 кращих виробників вітамінних комплексів

Важливою складовою людського організму є вітаміни. Сам вони відіграють ключову роль у багатьох функціях. Зокрема, вони підтримують імунну, серцево-судинну, нервову системи, сприяють здоров’ю кісток, зубів, м’язів. Переваги різних вітамінних комплексів можна перераховувати нескінченно, втім варто розуміти, що їх ефективність насамперед залежить від інноваційних розробок та використання якісної сировини. Сьогодні ми розглянемо п’ять кращих виробників вітамінів, на продукцію яких дійсно варто звернути увагу.

Solgar

Одним з провідних виробників вітамінів є компанія Solgar, яка була заснована ще в 1947 році. Вона співпрацює з найкращими фахівцями з областей медицини, дієтології, фармації. Завдяки цьому вдається створювати найкращі продукти, які дозволяють підтримувати здоров’я людини. В асортименті представлений широкий вибір вітамінів, мінералів та інших продуктів. Тож кожен споживач може підібрати оптимальну харчову добавку для себе. Компанія приділяє чималу увагу біодоступності своєї продукції, саме тому всі харчові добавки чудово засвоюються організмом

Продукція Solgar має високу якість і виробляється виключно з натуральних інгредієнтів. В її складі немає жодних штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Сама компанія працює відповідно до етичних стандартів та зобов’язань, завдяки чому забезпечує чесність та прозорість у відносинах зі споживачами.

Nature’s Bounty

Ця компанія є одним з найбільших виробників вітамінів у Сполучених Штатах. Бренд існує з 1971 року. З самого початку компанія спеціалізується на виробництві різноманітних вітамінних комплексів, мінеральних добавок та пробіотиків. Сучасні виробничі потужності у поєднанні з якісними натуральними інгредієнтами дозволяють створювати дійсно чудову та ефективну продукцію, призначену для підтримки здоров’я та профілактики різних захворювань.

Продукція від Nature’s Bounty дозволяє:

  • отримувати необхідну кількість поживних речовин;
  • підтримувати здоров’я та баланс вітамінів в організмі;
  • здійснювати профілактичні заходи щодо зниження ризику розвитку різних захворювань.

Вітаміни від Nature’s Bounty обирають дорослі та діти. Широкий асортимент пропозицій дозволяє підібрати оптимальні рішення під будь-які індивідуальні потреби.

Garden of Life

Компанія Garden of Life спеціалізується на випуску продукції, призначеної для вегетаріанців та веганів. В асортименті бренду — чималий вибір вітамінів та інших харчових добавок. Виробник робить основний акцент на натуральності своєї продукції. Вона не містить у своєму складі жодних шкідливих речовин та штучних барвників чи консервантів.

Всі вітаміни Garden of Life мають високу концентрацію поживних речовин. Завдяки цьому забезпечується максимальна ефективність від їх прийому. Загалом виробник пропонує великий вибір продуктів, які включають різноманітні комбінації та спеціалізовані елементи, які дозволяють підтримувати конкретні потреби організму. Продукція Garden of Life ідеально підходить для поціновувачів здорового способу життя.

NOW Foods

Американський бренд дієтичних добавок NOW Foods заснований у 1968 році. З того часу компанія спеціалізується на випуску продукції для здорового харчування та пропагує активний та здоровий спосіб життя. В її асортименті — вітаміни різних груп, мінерали, рослинні екстракти та амінокислоти. Абсолютно всю продукцію виробляють з натуральних інгредієнтів. Вона відповідає високим стандартам якості та безпеки.

В асортименті виробника представлені також продукти для краси та догляду за шкірою, а також засоби для спортивного харчування. Компанія має власні лабораторії, завдяки чому вона може контролювати виробництво продукції від початку до кінця, забезпечуючи її високу якість та ефективність.

Thorne Research

Ця компанія була заснована в 1984 році. Вона спеціалізується на виробництві високоякісних вітамінних комплексів. В її асортименті можна знайти добавки до їжі для професійних спортсменів та людей, які займаються фізичними вправами.

Для виробництва своєї продукції компанія Thorne Research використовує лише кращі інгредієнти та натуральні продукти. Продукція не містить пестицидів та інших шкідливих речовин. Весь технологічний процес виробництва вітамінів ретельно контролюється, завдяки чому забезпечується максимально висока ефективність готового продукту.

Продукція Thorne Research має високу якість та відрізняється чудовою безпекою. Асортимент досить різноманітний, саме тому ідеально підходить для людей, які стежать за своїм здоров’ям.