У 2021 році на Харківщині буде приватизовано 71 об’єкт

Фонд державного майна України в 2021 році планує передати у приватні руки 71 об’єкт держвласності, що розташований у Харківській області. Ці кроки дозволять збільшити приватизаційні надходження в бюджет області до 150 мільйонів гривень.

Про це заявив голова регіонального представництва ФДМУ в Харківській області Дмитро Безпалов.

Приватизація непрофільних державних активів є важливим етапом на шляху до економічного зростання регіону. За словами Безпалова, торік приватизація в Харківській області принесла понад 44 мільйони гривень. 

Серед основних об’єктів майбутньої приватизації на Харківщині у 2021 році — Харківобленерго, завод «Радіореле», Харківський завод шампанських вин, будівля Державного інституту праці («Градусник») та інші. Дмитро Безпалов відзначив, що новим власником державних об’єктів може стати кожен завдяки простій процедурі. 

— Потенційний інвестор може зайти на зручний сайт privatization.gov.ua — там зібрана уся інформація про об’єкти приватизації. Після відбору цікавих лотів слід подати заявку на участь в аукціоні на Prozorro.Продажі, внести гарантійний внесок, зробити переможну ставку, пройти кваліфікацію, підписати необхідні документи й договір купівлі-продажу. Все — тепер ви новий власник держмайна, – пояснив процедуру участі в програмі приватизації Безпалов.