У Харківгаз Збут анонсували нові тарифи для побутових споживачів

З 1 травня поточного року ТОВ «Харківгаз Збут» анонсувало нові тарифи на природний газ для побутових споживачів. Ціни на блакитне паливо в рамках нових тарифів будуть оприлюднені 25 квітня.

Про це повідомили в прес-службі підприємства.

Згідно з ініціативою Уряду і НКРЕКУ, з 1 травня всі побутові споживачі автоматично будуть переведені на річний газовий тариф. Він дозволить населенню не залежати від сезонних цінових коливань.

Тому з 1 травня всі побутові споживачі ТОВ «Харківгаз Збут» будуть автоматично переведені на тариф «Твій газ річний». Згідно з умовами тарифу, ціна газу протягом року зможе змінитися тільки в сторону зменшення, а клієнтові не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показання лічильника і платити за газ щомісяця.

Тоді ж, 1 травня «Харківгаз Збут» вводить ще один новий тарифний план «Твій газ – рівний платіж». Він дозволить розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно на 12 частин. Річний обсяг споживання клієнта множиться на ціну, зафіксовану на рік. Споживач щомісячно сплачує 1/12 частина отриманої суми, незалежно від обсягу споживання. Але передачу показань лічильників це не скасовує. В кінці терміну дії тарифу постачальник звіряє показання і проводить перерахунок. Якщо клієнт використовує менше запланованого обсягу газу, зекономлена сума повернеться на його рахунок або може бути використана для майбутніх оплат. Якщо більше – доведеться доплатити.

У компанії відзначають, що ціна газу в рамках тарифу «Рівний платіж» буде нижче, ніж в тарифі «Твій газ річний». До того ж, тариф передбачає знижку на газ для тих, хто перейде на нього до 1 серпня 2021 року. Діяти він буде протягом 12 місяців з моменту підписання клієнтом нового Заяви-приєднання. Зафіксувати свою згоду на зміну умов можна буде через особистий кабінет, вебсайт постачальника, колл-центр, мобільний додаток або у відділеннях компанії і центрах обслуговування споживачів.

Крім того, трохи пізніше в компанії обіцяють оприлюднити умови тарифу «Твій газ місячний». Ціна в його рамках буде змінюватися і публікуватися на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду поставки. Перевага цього тарифу: ринкова ціна і можливе здешевлення блакитного палива навесні і влітку.

Також в компанії анонсували тариф «Твій газ на зиму». Він стане продовженням традиційної акції «Твоя енергонезалежність» і дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період. За даними Харківгаз Збут, під час останнього опалювального сезону ця акція дозволила споживачам заощадити більше 9 млн гривень.