У Харківській області обмежать рух вантажівок на літній період

З 1 червня забороняється рух транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг в області.

Дорожники пропонують водіям перечекати жаркий період на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відводу автомобільних доріг і біля об’єктів дорожнього сервісу. Зокрема, знайти таке місце уздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися посиланням на Google карту.

Крім цього, діє TIR-паркінг, карта їх розташування – за посиланням.

«Для інформування водіїв про введення тимчасового обмеження руху ДП« Харківський облавтодор »та ТОВ« Автомагістраль-Південь »забезпечать виготовлення і встановлення необхідних дорожніх знаків в місцях розміщення майданчиків стоянки великовантажного транспорту», ​​- відзначили в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

Також при введенні тимчасового обмеження руху підрозділу патрульної поліції посилять контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху.

Буде забезпечено взаємодію між співробітниками Управління патрульної поліції в Харківській області та співробітниками Управління Укртрансбезопасності в Харківській області.