У Харківській області з’явилися “швидкі-всюдиходи”

У Харківській області будуть курсувати сучасні карети швидкої. Про це повідомляє прес-служба облради.

Харківський обласний Центр екстреної медичної допомоги до кінця травня поповниться машинами, обладнаними за останнім словом техніки, включаючи потреби, що виникли в зв’язку з пандемією.

Вчора, 29 квітня, спеціально для медиків, які працюватимуть на нових автомобілях, фахівці провели практичне заняття. З можливостями нової техніки, яка з’явилася в комунальному підприємстві, ознайомився перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко.

Він розповів, що однією з головних переваг нових автомобілів є те, що вони повнопривідні і зможуть дістатися до найвіддаленіших сіл Харківської області.

“Для сільської місцевості це дуже важливо, особливо в умовах поганої погоди, коли по дорогах деяких населених пунктів кареті швидкої допомоги проїхати просто неможливо. У роботі медиків вирішальною може стати кожна хвилина. Придбані автомобілі відповідають всім сучасним вимогам, і саме такими користуються європейські лікарні” , – сказав Кононенко.

Автомобілі швидкої допомоги Volkswagen Crafter (клас С) оснащені найсучаснішим обладнанням, яке розроблялося провідними фахівцями світу.

“Це дефібрилятор з монітором і кардіографом, пульсоксиметр, набір мобілізуючих шин, крісел, инфузомат і інше. Машини обладнані апаратами ШВЛ. Якість оснащення високого рівня”, – зазначив директор Харківського обласного Центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта.

До кінця травня центр отримає 9 таких автомобілів.

“Упевнений, що ці машини врятують не одне життя. Переконаний, що поступово вдасться переоснастити весь автопарк центру і максимально підвищити комфорт людей”, – сказав Альберт Кононенко.