У Харківській області з’являться активні парки і 200 спортивних майданчиків

У Харківській області стартує проект, ініційований Володимиром Зеленським на національному рівні. Його мета – долучити до спорту якомога більше людей. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха під час ефіру на “АТН“.
“Президент разом з міністром молоді та спорту презентували проект” Здорова країна”, частиною якого став проект “Активні парки”. Плануємо, що буде близько сорока таких місць. На даний момент буде десять в області та два в місті – сад Шевченка і парк Горького “, – розповів Семенуха.
За допомогою QR-коду можна буде зробити вправи з віртуальним тренером – під керівництвом зірки або відомого спортсмена.
“Мета дуже проста – нам потрібно підвищувати середню тривалість життя … безумовно, чим більше людей буде займатися масовим спортом, ми зараз не говоримо про спорт вищих досягнень, це фізкультура, щоденні заняття спортом, тим краще. За результатами наукових досліджень, якщо людина буде в тиждень виділяти 5-6 годин на фізкультуру, на спорт, це продовжить життя, а націю зробить здоровою “, – пояснив заступник голови ХОДА.
Також в регіоні планують побудувати 200 спортивних майданчиків з полями і біговими доріжками. Вони з’являться в кожній територіальній громаді Харківської області. Таким чином спорт стане доступнішою для всіх жителів регіону.