У Харкові потонув 16-річний хлопець

10 липня о 15:38 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що під час купання в Петренківському озері (2-й Петренківський в’їзд, 3, Немишлянська район Харкова) загинув 16-річний молодий чоловік. Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області.

Рятувальники з’ясували, що хлопець відпочивав на березі озера зі своєю мамою і другом. Під час купання хлопець і його друг вирішили відплисти на відстань 50 метрів від берега (майже середина озера). Досягнувши відстані, хлопець почав тонути. З води його дістали мертвим.

“Люди з берега побачили, що один з хлопців почав тонути і звернулися до чергових на рятувальному посту “Водно-рятувальна служба”. Одного з хлопців вдалося врятувати, а інший потонув”, – пояснили в ГСЧС.

Водолази підняли тіло 16-річного хлопця 11 липня о 9:50. Співробітники ГСЧС закликають жителів плавати тільки в спеціально відведених для цього місцях, не стрибати в воду, якщо не відома глибина і стан дна, які не запливати на далекі відстані.