У кого купити кімнатний осушувач повітря максимально ефективний

Вогка підлога у підвальному приміщенні, пара на стінах чи вікнах в кухні, чи навіть у кімнаті – все це говорить про те, що потрібно задуматися про відведення зайвої вологи. Але складність в тому, що не завжди навіть надсучасна вентиляційна система здатна це зробити. Альтернатива ж є – осушувач повітря кімнатний купити та встановити в потрібній зоні, де більш за все збирається конденсат.

Розібратися, який саме прилад потрібен, допоможуть фахівці компанії Оsushiteli. Компанія вже багато років займається не тільки продажем, а й встановленням вологопоглиначів. Це стосується тих моделей, які відносяться до дуже потужних побутових та промислових.

Величезна омана думати, що осушувач повітря для кімнати можна обрати самостійно. Насправді ж це стосується тільки малих пристроїв, які розраховані на обслуговування маленького простору. Якщо ж приміщення понад 25 кв. м, потрібно викликати майстра.

Фахівець компанії Оsushiteli оцінить рівень вогкості та запропонує одну з трьох моделей:

  • з нагрівальним елементом;
  • з адсорбентом;
  • з елементами Пельт’є.

Перші два варіанти можуть бути як побутовими, так і промисловими. А от останній вид – це тільки побутові пристрої для осушування приміщень до 10 кв. м, та малогабаритні.

Скільки коштують кімнатні осушувачі повітря

Ще одна причина звернутися до фахівця, а не самостійно обирати осушувач – це не переплатити. Тому що без спеціальних знань, можна вологопоглинач електричний купити з більшими параметрами, ніж треба, та заплатити за нього набагато більше, ніж можна було.

Занадто вогке повітря, пара на вікнах та стінах призводить до утворення плісняви та грибів. Хвороботворні бактерії селяться в легенях та стінах. Якщо ж обирати осушувач правильно, то його вартість швидко окупиться кращим самопочуттям всіх рідних. А також відсутністю загрози робити ремонт. 

Як допоможе фахівець:

  • оцінить рівень вогкості;
  • зробить заміри приміщення;
  • запропонує декілька варіантів різних видів.

Тільки після цього можна буде обрати самостійно, роздивляючись запропоновані моделі. Вони будуть справлятися з потребами оселі, але можуть коштувати по-різному. Вартість електричних вологопоглиначів для одного розміру площі може залежати від бренда, способу роботи пристрою та інших чинників, наприклад, як виглядає панель управління, розмір обладнання тощо.

Замовити осушувач повітря у кімнаті на сайті Оsushiteli вийде швидко. Компанія весь час підтримує актуальність інформації на сторінках. Тому якщо якийсь пристрій обрати, він точно є на складі та буде швидко відправлений по Україні.