Участь у програмі донації від ГО «Донори за життя»

Донорські яйцеклітини – це зрілі жіночі статеві статеві клітини, отримані від донора на добровільній основі. Їх використовують для екстракорпорального запліднення жінок, котрі не можуть завагітніти самостійно. Ця практика широко поширена у всьому світі, адже донація – взаємовигідний процес. Донор отримує гідну грошову винагороду та інші бонуси, а реципієнт втілює сокровенне бажання материнства. Про донорство яйцеклітини деталі тут, на сайті громадської організації «Донори за життя».

«Донори за життя» – це платформа, що займається освітньою діяльністю серед українок, а також психологічною підтримкою донорів, котрі мали негативний вплив участі у таких програмах. Ми шукаємо жінок, котрі готові поділитися ооцитами і допомогти втілити мрію в життя бездітної пари, отримавши натомість винагороду в розмірі до 1000 євро.

Хто може стати донором?

Взяти участь у програмі донорства можуть не всі жінки. Потенційні донори мають пройти декілька етапів відбору, аби ми переконалися, що жінка фізично і психологічно готова до цього. Перш за все, важливий відмінний стан здоров’я, аби уникнути ризиків народити хвору дитину з певними вадами.

Крім того, кандидати мають відповідати таким критеріям: вік від 18 до 29 років, ріст від 158 см, вага до 80 кг. Важливим критерієм є наявність власних здорових дітей чи дитини. А от протипоказами до донорства є наявність шкідливих звичок, наявність генетичних та інших захворювань, а також період лактації.

Як відбувається донація?

Участь у програмі донорства можна поділити на 3 етапи:

  1. Первинна консультація і відбір. Жінка спілкується з гінекологом, психологом і здає необхідні аналізи. На першу зустріч потрібно взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про шлюб/розлучення, а також свої дитячі фото.
  1. Наступний крок – повне медичне обстеження організму. У клініці потенційний донор проходить необхідні УЗД, консультацію генетика, здає аналізи. Після цього лікар дає заключення, від якого залежить подальша можливість участі у програмі. Якщо висновок позитивний, проводиться стимуляція яєчників. Для цього використовують сертифіковані препарати в індивідуальних дозах. Коли яйцеклітини дозрівають, донора готують до наступного етапу – забору.
  1. Забір ооцитів – останній крок у програмі донації. За допомогою спеціального обладнання під контролем сучасних УЗД-датчиків лікарі забирають зрілі статеві клітини. Від їх якості та кількості залежить розмір грошової компенсації. Кошти донор отримує в той самий день після забору.

Заповнити анкету на участь можна на нашому сайті. Там ви знайдете більше інформації і контакти координаторів. Громадська організація «Донори за життя» чекає на вашу заявку! Робіть добрі справи і отримуйте за це нагороду!