В Балаклійській ЦКРЛ з’явився новий рентген-апарат

Мешканці Балаклійської громади тепер зможуть пройти обстеження в БЦКРЛ на оновленому рентген-апараті. За невідкладної необхідності чи за рекомендацією сімейного лікаря обстеження проводиться безкоштовно.

Реконструювали приймальні відділення та закупили нове обладнання в громадах по всій Харківській області. Безкоштовно пройти медичне обстеження на новому рентген-апараті в центральній районній лікарні зможуть не лише мешканці Балаклії, а й Богодухова.

Пояснення голови ХОДА щодо важливості оновлення лікарень

За повідомленням сайту ХОДА, відтепер мешканці громад Харківської області зможуть безкоштовно пройти діагностику на новому обладнанні. В районних лікарнях оновлені рентген-апарати, комп’ютерні томографи та апарати УЗД. Олег Синєгубов, голова ХОДА, зазначив:

Завдяки програмі Президента України “Велике будівництво” покращуються не тільки умови лікування та загальний стан приміщень. Сучасне медичне обладнання в амбулаторії та приймальні відділення постачається у всі медичні заклади області рівномірно. Завдяки цьому, кожен житель Харківщини зможе отримувати якісну медичну допомогу, не покидаючи свого обласного центру.

Також голова ХОДА пояснив необхідність закупівлі нового медичного обладнання в районні лікарні:

Якісно реконструйована будівля, необхідне оснащення та сучасне обладнання – цього я очікував в головному медичному закладі Харкова, обласній клінічний лікарні. Натомість в результаті робочого візиту я був неприємно вражений станом речей. Лікарі працювали не в найкращих умовах, м’яко кажучи, користуючись старим обладнанням. Деякі приміщення лікарні виглядали вкрай занедбано.

За результатами робочого візиту в ХОКЛ було вирішено скористатися можливостями програми Президента “Велике будівництво” щоб медичні заклади Харківщини мали змогу надавати населенню послуги європейського рівня. Також було залучено додаткові кошти місцевого бюджету.

Нові діагностичні апарати в інших громадах

Окрім рентгену, у Харкові, Вовчанській та Куп’янскій громадах стало доступне обстеження та діагностика на комп’ютерному томографі. Необхідне нове обладнання закуплено у Вовчанську ЦРЛ, Куп’янське ТМО та МКБЛ №17.

Томографи були закуплені також в Дергачівську ЦРЛ, Краснодарську ЦРЛ та Мереф’янську ЦРЛ. Оновлені комп’ютерні томографи та апарати УЗД отримали Ізюмська, Лозівська та Чугуївська громади, а також Харків’яни. Апарати ультразвукової діагностики з’явились в Ізюмській ЦМЛ Піщанської Богоматері, ТМО Лозової та Центральній лікарні ім. Кононенка в Чугуєві. У Харкові нові апарати УЗД та томографи з’явились у МКБЛ №25 та КНП “МКЛШНМД ім. Мещанінова.”.