В Балаклії закрили підпільний гральний заклад

Слідчі Ізюмського управління національної поліції встановили, що в нежилому приміщенні за адресою: вул. Соборна 75, підпільно працює гральний заклад, а саме салон гральних автоматів, який здійснює свою діяльність без ліцензії та інших дозвільних документів на організацію та проведення азартних ігор. Приміщення належить приватній особі, тому для проведення в ньому обшуку, слідчі звернулися до суду.

Підставою для цього стали протоколи допиту осіб, які відвідували підпільний гральний заклад. Саме вони розповіли, яким чином клієнти мали змогу потрапити всередину, попередньо зв’язавшись телефоном з організатором закладу. Адже приміщення, в якому і знаходилося «підпільне казино» було замасковане. Його двері завжди були зачинені, а біля входу знаходиться об’ява про здачу приміщення в оренду. Крім того, поряд з дверима є камера зовнішнього відеоспостереження, тому потрапити всередину сторонні особи не могли.

Щоб довести вчинення правопорушення, суд надав дозвіл слідчим провести обшук в зазначеному приміщенні та вилучити необхідні речові докази. Зараз, встановлюються всі причетні до роботи грального закладу особи.

На підставі частини 1 статті 203-2 Кримінального Кодексу зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слідчі дії продовжуються. Слідкуємо за подальшими подіями.

Цікаво, чи є ще на території громади  подібні заклади та хто їх «кришує»?