В Харкові чоловік на декілька годин заблокував рух електропоїздів

У Харкові на залізничному вокзалі «Левада» чоловік погрожує накласти на себе руки. Про це інформують з місця події городяни в telegram-каналах. Очевидці пишуть, що порушника намагалися зловити поліцейські. Він недовго думаючи почав різати собі вени.
«Поліція весь ранок ловила зека-самогубця: він порізав собі вени шифером, зламав ліхтар, намагався перерізати собі горло, потім хотів на іншій руці перегризти вени, але побачив, що така провокація на поліцейських не діє, втік в сторону поїздів», – описали подробиці свідки інциденту.
Далі неадекватний чоловік заліз на електричку сполученням «Харків – Ізюм» і став кричати, що він перекусить електропроводи. При цьому чоловік закликає викликати на місце слідчих і співробітників прокуратури.