В Ізюмі чоловік виростив “плантацію” конопель
В Ізюмі правоохоронці викрили чоловіка, який займався незаконним вирощуванням конопель. Про це повідомили в прокуратурі
Так, у 44-річного жителя Ізюма був проведений санкціонований обшук, в ході якого на території домоволодіння чоловіка виявлено та вилучено 63 куща конопель. Наркотичні рослини “аграрій” вирощував на своїй присадибній ділянці.
За незаконне вирощування конопель чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.