В Ізюмському районі за шахрайство судитимуть кур’єра пошти

25-річний житель Ізюмського району завдав матеріальних збитків компанії, яка займається поштовими перевезеннями, на загальну суму близько 25 000 гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Харківській області.

У березні в поліцію надійшли дві заяви від представника компанії, яка займається поштовими перевезеннями, про те, що зі складського приміщення зникають товари.

В ході слідства стало відомо, що 25-річний чоловік працював кур’єром з доставки посилок і замовляв товари на ім’я вигаданого людини через Інтернет.

Після чого зі складу, де зберігаються посилки, забирав замовлення і обмінював його на інший товар, а саму посилку повертав на склад. Надалі замовлення повертався відправнику в зв’язку з закінченням терміну зберігання посилки.

В даний час чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. 27 травня кримінальне провадження направлено в Ізюмський районний суд Харківської області.