В селі Петрівське відремонтували аварійний дах багатоповерхівки

Багато років жителі багатоквартирного будинку по вулиці Центральна, 54 в селі Петрівське Балаклійської ОТГ потерпали від аварійного стану даху. Щоразу після дощу, а також навесні, коли починав танути сніг, в оселях мешканців верхніх поверхів можна убуло спостерігати справжній водоспад. Але на їх проблеми ніхто не звертав уваги. Тому вони вирішили звернутися до депутата Балаклійської міської ради Олександра Токарєва, за сприяння якого, дах нарешті було відремонтовано.

“Мешканці багатоповерхового будинку по вулиці Центральна, 54 с.Петрівське висловлюють подяку депутату Балаклійської міської ради Токареву О.В. , заступнику голови Балаклійської районної ради Чуприну В.В. та голові Балаклійської ОТГ Столбовому І.М за сприяння у вирішенні питання щодо часткового ремонту даху будинку.
Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем жителів громади.Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і надалі творити добро! Міцного здоров’я, успіху, добра і щастя Вам і Вашим родинам!
Щиро дякуємо!!!” – написали вдячні жителі будинку в соціальних мережах.