Помер Василь Лановий

   

На 88-му році життя помер радянський і російський актор Василь Лановий. Причиною стало ускладнення після перенесеного коронавируса. Про це повідомила ТАСС його дружина – актриса Ірина Купченко.

28 січня стан Ланового різко погіршився. При цьому ще добу тому медики стверджували, що він стабільний. Актора підключили до апарату ШВЛ і перевели до реанімації. Пізніше він пережив клінічну смерть.

2 січня стало відомо, що Василь Лановий і його дружина актриса Ірина Купченко заразилися коронавірусом. Актор відчував себе нормально. Однак, через вік його вирішили госпіталізувати. Тоді стверджувалося, що у нього уражено всього 5 відсотків легких і його випишуть через декілька днів.

Василь Лановий – радянський і російський актор театру і кіно. За свою кар’єру він зіграв більше 70 ролей в кіно, серед його картин: «Червоні вітрила», «Війна і мир», «Офіцери», «Сімнадцять миттєвостей весни», «Анна і Командор», «Дні Турбіних». Серед його нагород – орден «За заслуги перед Вітчизною», орден Пошани, премії «Золота маска», «Кришталева Турандот» і багато інших.