Вбудована витяжка – прикраса кухні та функціональний прилад

Хтось може сказати, що витяжка – це лише кухонний прилад для очищення повітря. Однак якщо порівняти одну й ту саму кімнату з витяжкою та без, то стає очевидно, що це не так. Прилад дуже впливає на інтер’єр. Робить його більш сучасним, а не тільки чистим від кіптяви.

Кількість моделей очищувачів повітря для кухні величезна. Але серед них окремою лінійкою виділяється вбудована витяжка відомого бренду Ventolux. Виробник самостійно розробляє:

  • дизайн, а не копіює з інших;
  • функції, що інші підприємства починають повторювати у своїх приладах;
  • форми, яких вже на сайті бренду стільки, що кожен знайде варіант під свою кухню, навіть під ексклюзивні меблі.  

До того ж якщо купити вбудовану витяжку відомого бренду саме в його інтернет-магазині, можна дуже заощадити. Ціни встановлені помірні не тільки тому, що від виробника, але й тому, що підприємство українське.

За якими ознаками обрати вбудовану витяжку

Інколи виходить так, що чим більший асортимент, тим складніше зробити вибір. Це ж відноситься й до вбудованих побутових витяжок. Але зробити вибір буде легко, якщо врахувати деякі нюансі.

За розміром

Витяжка повинна вміщатися в шафку над варильною поверхнею так, щоб на очах залишалася тільки гарна панель, а не металевий корпус з кріпленням. Інакше інтер’єр буде виглядати так, що, мабуть, ремонт ще йде.

В каталозі виробника лінійка розмірі починається з 52 см. Це сама затребувана ширина. До того ж для неї легко знайти маскувальну шафу.

Інші розміри: 60, 72, 75, 90 см. Тобто обрати під меблі, що були куплені давно, теж реально.

За матеріалом панелі

В каталозі бренду Ventolux є тільки такі витяжки, що зроблені з сучасних матеріалів. До універсальних відносяться моделі, що мають скляну поверхню. Саме такі легко вписати в будь-який інтер’єр.

Інші варіанти: нержавійка без покриття та емальована. Ними можна оздобити кухню, в якій багато інших приладів в такому ж самому виконанні, наприклад холодильник білий, духова шафа тощо.

За потужністю

Щоб вбудована витяжка була гарною помічницею, а не тільки показником сучасної кухні, обов’язково потрібно обрати правильну потужність. В інтернет-магазині виробника є моделі, що легко справляться з переробленням повітря в кількості 1200 м3 на рік. Є й менш потужні варіанти, наприклад, до 600 м3/рік.

Але купити вбудовану витяжку тільки за потужністю без розуміння, яку площу вона очистить – не вірно. Щоб замовити гідний прилад, краще звернутися до менеджера. Він розрахує, якою потужністю має бути прилад, щоб очищати саме вашу кухню від зайвих запахів.